focal hoparlör, oto ses sistemi, hoparlör, focal, audison, hertz, alpine, pioneer, clarion, Araca özel mültimedya Özen Hifi Oto Ses Sistemi, Araba Ses Sistemi, Focal, Audison, Hertz, Alpine, Pioneer, Oto Ses Montaj,Clarion,DLS,Rockford Fostgate,Araca Özel Multimedya,Blaupunkt,Cadence,Cerwin Vega,Roadstar,Audio System,Orion,Hoparlör,Amplifikatörler,Subwoofer, Focal Expert, Focal Performance, Focal Fiyat, Focal PS, Focal FX, Audison Thesis, Audison Voce, Audison Prima, Audison SR, Audison Anfi,Audison Bit, Audison connection, Hertz HDP, Hertz HCP, Hertz Mille, Hertz Hienergy, Hertz Hi-energy, Hertz Energy, Hertz Dieci, Alpine Ana Ünite, Alpine Anfi, Alpine MRX, Alpine PDX, Alpine PMX, Alpine MRV, Alpine Marine, Alpine E serisi, Alpine G serisi, Alpine R serisi, Subwoofer, Rockford Fosgate Prime, Rockford Fosgate Punch, Rockford Fosgate Power, Rockford Fosgate anfi, Rockford Fosgate Marine, Rockford Fosgate Subwoofer, Rockford Fosgate Bass, Pioneer Ana Ünite, Pioneer Anfi, Pioneer Hoparlör, Pioneer Bas, Pioneer Subwoofer, Pioneer GM, Pioneer RS, Clarion Marine, Clarion ana unite, Clarion XC serisi, Clarion XR Serisi, Clarion SRP, Clarion SPG, Clarion Subwoofer, DLS Anfi, DLS Hoparlör, DLS Performance, DLS Reference, DLS Scandinavia, DLS subwoofer, Blaupunkt Ana ünite, Cadence, Cerwin vega, Roadstar, Audio System, Orion, Araca özel mültimedya, Araca ozen multimedya, Mültimedya Cihaz, Navigasyon Mültimedya, Necvox, AVT, Naviin, Avgo, Audio System

İndirimli Fiyat! Alpine X903D-DU8 Daha Büyük Görüntüle

Alpine X903D-DU8

Yeni

Fiat Ducato 8 için Gelişmiş 9 inç Navigasyon Sistemi

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

62,760.74 TL

-7%

67,484.66 TL

Daha Fazla Bilgi

Yeni 2022 model yılı Fiat Ducato 8 için 9 inçlik Navigasyon Sistemi X903D-DU8, mükemmel bir arkadaşınız olarak  tüm turlarınızda ve tatillerinizde sizin yanınızda olacak.
 
Öndeki her iki koltuktan da kolayca erişilebilen geniş, yüksek çözünürlüklü 9 inç dokunmatik ekranı çok beğeneceksiniz. Harici tuşlar ve döner kadranlar, en çok kullanılan işlevlere hızlı erişim sağlar ve sürüş sırasında bile kullanımı kolaylaştırır. Sistem Ducato'nun elektroniğine bağlıdır ve direksiyon simidi kumandalarından tamamen kontrol edilebilir.
 
Yerleşik karavan navigasyon sistemi, 48 ülke için TomTom haritalarını içerir ve seçilebilir karavan profilleri, bir park4night veritabanı ve bir BordAtlas veritabanı gibi çok kullanışlı özellikler içerir.
 
DAB+ radyo, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth veya USB kaynaklarından gelen mükemmel ses kalitesiyle yolda eğlenmeye devam edin.
 
Aracınızın manevrasını kolaylaştırmak için X903D-DU8'inizi ön, arka ve yan kamera sistemi ile daha da yükseltebilirsiniz.
 
X903D-DU8, Fiat Ducato 8'iniz için harika, hepsi bir arada, yolda mükemmel bir yol arkadaşı olacak özelliklerle dolu, harika bir üst düzey navigasyon sistemidir.

iGO-Primo-nextgen-Navigation_iconTomTom-Maps_icon3-years-Free-Map-Update_iconAlpine_Naviextras_iconandroidauto_iconApple-CarPlay_icontmc_solo_icon.gifLogo_WVGA.jpgDAB_Plus_iconrds.gif50w_x_4_icon.gif24bit.gifbassengine_pro_white_iconBass_SQ_2013_icon9band_ParametricEQ_icon6chTCR_TimeCorrection_iconCrossover_icon.gifHDMI_icon3_Pre-amplified_outputs_iconmedia_expander.gifSW_Level_icon.gifdata_download_iconflac_iconaac.gifmp3.gifwma.gifremote_ready.gifcamera_ready_iconBuetooth-Icon.gifMade_for_iPod_iPhone.gifusb_icon.giffront_usb_icon.gifusb.gif

Ürün bilgisi

X903D-DU8: Made for Fiat Ducato 8

X903D-DU8: Fiat Ducato 8 için üretildi

Yeni 2022 Fiat Ducato 8 geldi. Tamamen yeni bir gösterge paneli ve elektronik sisteme sahip. Alpine, Ducat 8'in ön paneline ve elektronik aksamına mükemmel şekilde bağlanan özel yapım bir navigasyon sistemi sunuyor. Montajı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için kurulum için gerekli tüm bileşenler dahildir.

Ducato, Jumper and Boxer - Easy to reach from the driver’s seat - X903D-DU8

Ducato, Jumper and Boxer - Easy control from the steering wheel - X903D-DU8

Sürücü Koltuğundan Ulaşmak Kolay

Erişilebilirlik, özellikle Radyo istasyonlarını sık sık değiştirdiğiniz veya Navigasyon ayarlarını değiştirdiğiniz uzun yolculuklarda önemli bir faktördür. X903D-DU8, ön panelden kolay erişilebilecek bir konfigürasyonda tasarlanmıştır – öne eğilmeden kolayca ulaşılabilmesi için onu sürücüye yaklaştırmaktadır.

Direksiyon simidinden kolay kontrol

Ducato'nuzun direksiyon simidinde kontrol düğmeleri varsa, bunları X903D-DU8 ile de kullanabilirsiniz. Alpine sistemi aracın elektroniğine tamamen bağlıdır ve ses kontrolü, telefon, sesle kontrol ve sesi kapatma gibi tüm direksiyon kontrollerini kabul eder.

Fiat Ducato - Professional motorhome navigation

Ducato, Jumper and Boxer - Selectable motorhome profiles

Profesyonel karavan navigasyonu

Alpine sisteminiz, 48 Avrupa ülkesi için önceden yüklenmiş harita verileriyle birlikte gelir. Veritabanınızı yükseltmek için çevrimiçi olarak kolayca ek ülkeler ve bölgeler satın alabilirsiniz (ABD, Kanada ve daha fazlası dahil). En yeni iGo Primo nextgen navigasyon yazılımına sahiptir ve en yüksek konum doğruluğu için hem GPS hem de Glonass ile uyumludur. TomTom navigasyon haritaları, 3 yıl boyunca ücretsiz güncellemeler sağlar.

Seçilebilir karavan profilleri

3 farklı karavan profili (S / M / L) arasından seçim yapabilir veya araç uzunluğu, yüksekliği, genişliği ve ağırlığını manuel olarak girerek kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Alpine sistemi, aracınızın ölçülerini ve ağırlığını dikkate alacak ve sadece aracınıza uygun rotalar önerecektir.

Ducato, Jumper and Boxer - Built-in park4night database

Pre-Flight Check

Dahili park4night veritabanı

X903D-DU8, park4night ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Kapsamlı veritabanı, Avrupa genelinde 120.000'den fazla kamp alanı sunar ve nerede olursanız olun hareket halindeyken tamamen çevrimdışı çalışır. Rotanız boyunca veya nihai bir varış noktasında kategoriye, ülkeye veya bölgeye göre bir sonraki kamp alanınızı doğrudan Alp ekranınızda arayabilirsiniz. Simgeler, her bir kamp yerinin çalışma saatleri ve mevcut hizmetleri (WiFi, çamaşırhane veya atık su bertarafı durumu gibi) hakkında ayrıntılı bilgi verir ve doğru kamp alanını seçmek için mesafeyi, kullanıcı puanlarını, yorumları ve hatta görüntüleri görebilirsiniz. ihtiyaçlarınız.

Uçuş Öncesi Kontrol

Karavanlarda meydana gelen hasarların çoğu, araç yola tam olarak hazırlanmadığı için meydana gelir. Alpine'in ekrandaki Uçuş Öncesi Kontrolü, aracınıza göre tamamen özelleştirilebilir ve sürüşe başlamadan önce gazın kapalı olduğundan, tüm masaların ve kapıların sabitlendiğinden, uydu antenlerinin geri çekildiğinden vb. emin olmak için size hatırlatır.

Ducato, Jumper and Boxer - Lane guidance / TMC Route Guidance

Ducato, Jumper and Boxer - Connect your smartphones - X903D-DU8

Şerit kılavuzu / TMC Güzergah Kılavuzu

Şerit Kılavuzu, sürücünün hangi şeridin en iyi olduğunu bilmesini sağlarken Dinamik TMC Güzergah Kılavuzu, trafik sıkışıklıklarından kaçınmak için canlı trafik bilgileri sağlar ve gerekirse rotayı yeniden hesaplar.

Akıllı telefonunuzu bağlayın

Şerit Kılavuzu, sürücünün hangi şeridin en iyi olduğunu bilmesini sağlarken Dinamik TMC Güzergah Kılavuzu, trafik sıkışıklıklarından kaçınmak için canlı trafik bilgileri sağlar ve gerekirse rotayı yeniden hesaplar..

Ducato, Jumper and Boxer - Built-in DAB+ digital radio - X903D-DU8

Ducato, Jumper and Boxer - Navigation - Upgrade to an HDR camera system - X903D-DU8

Dahili DAB+ dijital radyo

Dahili DAB/DAB+ tuner, olağanüstü, gürültüsüz ses kalitesiyle radyo alımı sağlamak için en gelişmiş dijital teknolojiyi kullanır. DAB ayrıca geleneksel FM radyoya göre birçok başka avantaj da sunar: çok daha geniş bir radyo istasyonu yelpazesinden seçim yapın ve ilk istasyon taramasından sonra, uygun istasyonların alfabetik veya tür listesinden istediğiniz kanalları kolayca seçin.

HDR kamera sistemine yükseltme

X903D-DU8'inize bir ön kamera ve bir okuma kamera sistemi bağlayarak karavanınızı çok daha kolay ve güvenli bir şekilde geri döndürmeyi ve manevra yapmayı sağlayabilirsiniz. Hatta karavanınızın yan tarafını araştırmak için bir yan kamera (isteğe bağlı olarak mevcut KCX-C250MC gerektirir) donatabilir veya aracı gri su tahliyesi için daha kolay konumlandırmak için zemin altı kamera olarak kullanabilirsiniz.

Destinations by GEO coordinates

LIN Bus Adapter to Retain Fiat Ducato Wireless Charger

GEO koordinatlarına göre varış noktaları

Birçok kamp alanı veya gezi noktası, açık bir sokak adresi olmayan ana yollardan uzaktadır. GEO koordinatları üzerinden hedef seçerek, yakınlarda listelenmiş bir cadde olmasa bile her türlü hedefe ulaşabilirsiniz.

Fiat Ducato Kablosuz Şarj Cihazını Korumak için LIN Bus Adaptörü

Ducato'nuz zaten orijinal bir Qi telefon şarj cihazıyla donatılmışsa, onu Alpine sisteminizle kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu, ayrıca satılan KWE-Qi-DU8 adaptörünü gerektirir.


Özellikler & Ayrıntılar

ÖZELLİKLERİ

Radyo

 • Hafıza Ön Ayarları: FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
 • Arama Modu: Yerel / DX Seçimi

RDS

 • RDS Fonksiyonları: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, HABER, RADYO METİN

DAB Radyo

 • DAB+ Tuner Dahili
 • DAB+/DMB Desteklenir
 • DAB+ Slayt Gösterisi Hizmeti
 • DAB Servis Takibi
 • RDS Geri Dönüşü (varsa)
 • Servis Ön Ayarı: 18 Ön Ayar Belleği

BLUETOOTH

 • Dahili BLUETOOTH® Modülü
 • HFP (Eller Serbest Profil) Uyumlu
 • Müzik Akışı: A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) Uyumlu
 • Müzik Akışı Kontrolü: AVRCP (Ses / Video Uzaktan Kontrol Profili) Ver.1.5 Uyumlu
 • Gelişmiş BLUETOOTH® Teknolojisi
 • Bağlantı: SSP (Basit Güvenli Eşleştirme) Desteklenir
 • Menü Dil Seçimi: 24 Dil
 • Mikrofon entegre

Navigasyon

 • Harita Kapsamı: 48 Ülke (Batı ve Doğu Avrupa)
 • Menü Dili: 29 Dil
 • Sesli Rehberlik Dili: Sesli Rehberlik için 29 Dil, Metin Okuma (TTS) için 15 Dil
 • Gelişmiş Adres Arama
 • Posta Kodu Arama
 • Gelişmiş POI İşlevleri
 • 7 Alternatif Güzergah Önerisi
 • Gelişmiş TMC Modu
 • Yükseklik modu ile 3D haritalar
 • 3D Otoyol Kavşağı Görünümü
 • Konuşma metni
 • 3 Konumlandırma Sensörü: GPS, Jiroskop, Araç Hız Darbesi

USB Medya Bağlantısı

 • USB Bağlantısı
 • Müzik ve Video Oynatma: FLAC/ MP3/ WMA/ AAC/ AVI/ MP4/ MKV

Ses Ayarları

 • Bass Engine™ Pro
 • Subwoofer Seviye Ayarı
 • 4V Ön Çıkışlar
 • Ekolayzer: 10 seçim
 • 9 Bantlı Parametrik Ekolayzır
 • 6 Kanal Dijital Zaman Düzeltme
 • Dijital Geçiş Ayarı

Genel

 • Güç Çıkışı: 4 x 50 W Yüksek Güç Amplifikatörü
 • Ekran: 9'' Kapasitif WVGA Yüksek Çözünürlüklü Ekran
 • Favorilerim İşlevi
 • 3 Ön Çıkış (4 V, Ön / Arka / Subwoofer) KTX-PRE1 Gerekli (Ayrı satılır)
 • AUX Girişi: 1 A/V AUX Girişi (RCA)
 • Direksiyondan Uzaktan Kumanda İşlevi (telefonla çalıştırma dahil)
 • Uzaktan Kumanda Hazır
 • Navigasyon Rehberliği Karması
 • Çoklu Görünümlü Kameralar için Kamera Bağlantısı ve Dahili Kontroller
 • Kamera Kılavuzu Çizgi Ayarı
 • Menü Dilleri: 24 Dil (AV / Bluetooth için), 29 Dil (Navigasyon Menüsü ve Sesli Rehberlik)
 • Hırsızlığa karşı güvenlik kodu
 • HDMI Girişi / Çıkışı
 • Motor Çalıştırma-Durdurma etkilenmez
 • İsteğe bağlı DVD Oynatıcı DVE-5300 için hazır

Harita & Veritabanı

 • alpine.naviextras.com üzerinden Çevrimiçi Harita Güncellemesi
 • TomTom Haritalar'a sahip
 • 3 Yıl ücretsiz harita güncellemesi (birden fazla güncelleme mümkündür)

Montaj 

 • Tam kurulum için kurulum braketleri, kablo demeti ve SWRC arayüzü içerir.

ÖZELLİKLERİ

Ekran

 • Ekran Boyutu: 9 inç Kapasitif WVGA
  LCD Tipi: Şeffaf Tip TN LCD
  Resim Öğesi Sayısı: 1.152.000 piksel (800 x 3 x 480)

Max Güç Çıkış Değeri

 • Maksimum Güç Çıkışı: 4 x 50 W

FM Radyo

 • Ayar Aralığı: 87.5 - 108,0 MHz
 • Alternatif Kanal Seçiciliği: 80 dB
 • Sinyal-Gürültü Oranı: 65 dB

MW Radyo

 • Ayar Aralığı: 531 - 1,602 kHz

LW Radyo

 • Ayar Aralığı: 153 - 281 kHz

USB

 • USB Gereksinimleri: USB 2.0
 • Maks. Güç Tüketimi: 1.500 mA (CDP Desteği)
 • USB Sınıfı: Yığın Depolama Sınıfı, Cihazdan Oynat
 • Dosya Sistemi: FAT 16/32
 • MP3 Kod Çözme: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • WMA Kod Çözme: Windows Media™ Ses
 • AAC Kod Çözme: ACC-LC formatı ′′.m4a′′ dosyası
 • Flac Kod Çözme
 • USB Video oynatma (H.264 Video ve MP3/AAC Ses ile AVI/MP4/MKV dosyası)
 • Kanal Sayısı: 2 Kanallı (Stereo)

BLUETOOTH®

 • BLUETOOTH® Sürümü: Bluetooth V3.0+EDR
 • Çıkış Gücü: +4 dBm Maks. (Güç sınıfı 2)
 • HFP: HFP (Eller Serbest Profili)
 • PBAP (Telefon Rehberi Erişim Profili)
 • HSP (Kafa Seti Profili)
 • A2DP: A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili)

HDMI Secimi

 • Giriş Formatı 480p/VGA
 • Çıktı Formatı 480p°

Genel

 • Güç Gereksinimi: 14,4 V. DC (11-16V izin verilebilir)
  Ön Çıkış Voltajı (Kırpmadan Önce): 4 V / 10k ohm
  Maksimum Montaj Açısı: 30°

Boyutları

 • X903D-DU8: Fiat Ducato 8 için uygundur
  Kasa Boyutu (G x Y x D) mm: 178 x 50 x 164 mm
Karavan ve Karavan Yazılımı, rotayı hesaplayarak aşağıdaki kısıtlamaları ve sınırlamaları dikkate alır ve ayrıca 40 ülkede* hesaplanmamış rota olmadan sürüş sırasında uyarı verir*:
 • Kamyonlar için genel trafik kısıtlamaları (yani çevre bölgeleri)
 • Tüm tehlikeli madde kategorileri için trafik kısıtlamaları yoluyla
 • (yani patlayıcılar, yanıcı maddeler)
 • Kamyonlar için dönüş ve U dönüşü kısıtlamaları
 • Römorklar için kısıtlamalar
 • uzunluk sınırlamaları
 • Genişlik sınırlamaları
 • Yükseklik sınırlamaları
 • Ağırlık sınırlamaları
 • Tünellerin ve köprü geçişlerinin yükseklik ve genişlik sınırlamaları
 • İzin verilen maksimum köprü ağırlığı

* Andorra, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kazakistan, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Monako, Hollanda , Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık

Uyumlu Araçlar
Marka
Model
Model yılı
Fiat
Ducato III Version 8
2022 →

Not:

 • X903D-DU8 yalnızca radyo hazırlığı veya açık çizgi (telsiz donanımı olmayan) olan araçlarla uyumludur.

12 tane ilğinizi çekebilecek diğer ürünler

Vade Aylık Toplam
1 62,760.74 TL 62,760.74 TL
2 31,380.37 TL 62,760.74 TL
3 22,826.08 TL 68,478.24 TL
4 17,450.62 TL 69,802.49 TL
5 14,221.58 TL 71,107.91 TL
6 12,067.84 TL 72,407.06 TL
Vade Aylık Toplam
1 62,760.74 TL 62,760.74 TL
2 31,380.37 TL 62,760.74 TL
3 22,826.08 TL 68,478.24 TL
4 17,450.62 TL 69,802.49 TL
5 14,225.35 TL 71,126.74 TL
6 12,067.84 TL 72,407.06 TL
Vade Aylık Toplam
1 62,760.74 TL 62,760.74 TL
2 31,380.37 TL 62,760.74 TL
3 22,826.08 TL 68,478.24 TL
4 17,450.62 TL 69,802.49 TL
5 14,225.35 TL 71,126.74 TL
6 12,067.84 TL 72,407.06 TL
Vade Aylık Toplam
1 62,760.74 TL 62,760.74 TL
2 31,380.37 TL 62,760.74 TL
3 22,826.08 TL 68,478.24 TL
4 17,450.62 TL 69,802.49 TL
5 14,225.35 TL 71,126.74 TL
6 12,067.84 TL 72,407.06 TL
Vade Aylık Toplam
1 62,760.74 TL 62,760.74 TL
2 31,380.37 TL 62,760.74 TL
3 22,826.08 TL 68,478.24 TL
4 17,450.62 TL 69,802.49 TL
5 14,225.35 TL 71,126.74 TL
6 12,067.84 TL 72,407.06 TL
Vade Aylık Toplam
1 62,760.74 TL 62,760.74 TL
2 31,380.37 TL 62,760.74 TL
3 22,826.08 TL 68,478.24 TL
4 17,450.62 TL 69,802.49 TL
5 14,225.35 TL 71,126.74 TL
6 12,067.84 TL 72,407.06 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.