focal hoparlör, oto ses sistemi, hoparlör, focal, audison, hertz, alpine, pioneer, clarion, Araca özel mültimedya Özen Hifi Oto Ses Sistemi, Araba Ses Sistemi, Focal, Audison, Hertz, Alpine, Pioneer, Oto Ses Montaj,Clarion,DLS,Rockford Fostgate,Araca Özel Multimedya,Blaupunkt,Cadence,Cerwin Vega,Roadstar,Audio System,Orion,Hoparlör,Amplifikatörler,Subwoofer, Focal Expert, Focal Performance, Focal Fiyat, Focal PS, Focal FX, Audison Thesis, Audison Voce, Audison Prima, Audison SR, Audison Anfi,Audison Bit, Audison connection, Hertz HDP, Hertz HCP, Hertz Mille, Hertz Hienergy, Hertz Hi-energy, Hertz Energy, Hertz Dieci, Alpine Ana Ünite, Alpine Anfi, Alpine MRX, Alpine PDX, Alpine PMX, Alpine MRV, Alpine Marine, Alpine E serisi, Alpine G serisi, Alpine R serisi, Subwoofer, Rockford Fosgate Prime, Rockford Fosgate Punch, Rockford Fosgate Power, Rockford Fosgate anfi, Rockford Fosgate Marine, Rockford Fosgate Subwoofer, Rockford Fosgate Bass, Pioneer Ana Ünite, Pioneer Anfi, Pioneer Hoparlör, Pioneer Bas, Pioneer Subwoofer, Pioneer GM, Pioneer RS, Clarion Marine, Clarion ana unite, Clarion XC serisi, Clarion XR Serisi, Clarion SRP, Clarion SPG, Clarion Subwoofer, DLS Anfi, DLS Hoparlör, DLS Performance, DLS Reference, DLS Scandinavia, DLS subwoofer, Blaupunkt Ana ünite, Cadence, Cerwin vega, Roadstar, Audio System, Orion, Araca özel mültimedya, Araca ozen multimedya, Mültimedya Cihaz, Navigasyon Mültimedya, Necvox, AVT, Naviin, Avgo, Audio System

Alpine X903D-OC3

Yeni

X903D-OC3

Skoda Octavia 3 için Apple Carplay ve Android Auto uyumlu, 9” Dokunmatik Ekranlı TomTom haritaları yüklü Gelişmiş Navigasyon İstasyonu

Not: Ön Sipariş.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

44,250.23 TL

-5%

46,579.19 TL

Daha Fazla Bilgi

Skoda Octavia 3 için X903D-OC3 Alpine Style Navigasyon sistemi (Model Kodu 5E, 2012 ve daha yenisi): Skoda için mükemmel sistem entegrasyonu sağlar ve inanılmaz bilgi-eğlence özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
Octavia için 3. nesil sistem, daha hızlı bir Navigasyon CPU'su ve sorunsuz sistem çalışması için daha büyük sistem belleği sunar. Artık parmak sıkıştırma hareketlerini kullanarak Navigasyon haritasını yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.
 
Sadece Alpine, mümkün olan en büyük ekran boyutunu (9 inç), Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğu ve TomTom haritalarıyla son teknoloji iGo Primo Nextgen Navigasyonu gibi kapsamlı medya seçeneklerini sunar. Bu harika sistemle üst düzey ses kalitesi ve ses ayar seçenekleri de elde edersiniz.
 
Birinci sınıf bileşenlerle mükemmel araç entegrasyonu.

Ödünsüz performans.

Teknoloji

TuneIt_TTS_iconTomTom-Maps_icon3-yıl-Free-Harita-Update_iconAlpine_Naviextras_iconElma-CarPlay_iconandroidauto_icontmc_solo_icon.gifLogo_WVGA.jpgDAB_Plus_iconrds.gif50w_x_4_icon.gif24bit.gifbassengine_pro_white_iconBass_SQ_2013_icon9band_ParametricEQ_icon6chTCR_TimeCorrection_iconCrossover_icon.gifHDMI_icon3_Pre-amplified_outputs_iconmedia_expander.gifSW_Level_icon.gifdata_download_iconflac_iconaac.gifmp3.gifwma.gifvehicledisplay_red.gifremote_ready.gifcamera_ready_iconBuetooth-Icon.gifMade_for_iPod_iPhone.gifusb_icon.giffront_usb_icon.gifusb.gif


Skoda Octavia 3 için özel olarak tasarlandı!

Skoda Octavia 3 için Tasarlanmış Alp Stili Navigasyon - X903D-OC3

Yüksek Çözünürlüklü 9 inç dokunmatik ekran

Konsolunuzu sinematik deneyime dönüştürün: Alpine sistemin en belirgin özelliği yüksek çözünürlüklü 9 inç dokunmatik özellikli - bugüne kadar herhangi bir Skoda Octavia 3 üzerinde kullanılan en büyük ekrandır. Gerçekten de birçok Skoda Octavia 3'te bulabileceğiniz standart 7 inç Skoda Bolero teyp ekranından %80 daha büyüktür. Bu ekstra-büyük ekran, aydınlık, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle sizi kendine hayran bırakacak - inanmak için görmeniz lazım.

Skoda Octavia 3 Direksiyon Uzaktan Kumanda Düğmeleri X903D-OC3
Skoda Octavia 3 Sürücü Bilgi Ekranı X903D-OC3

Direksiyondan Kumanda Kontrolleri 

Alpine Sistem, direksiyondan kumanda kontrollerine bağlanır.  Böylelikle Alpine cihazınızın sesini, telefon ve müzik kontrollerini ve diğer kontrolleri direksiyondan kumanda etmek gibi kullanışlı bir özelliği kaybetmezsiniz. Hatta sisteminize bir iPhone bağladığınızda, Siri'yi aktifleştirebilirsiniz - direksiyondan kumanda tuşuyla!

Sürücü Bilgi Ekranı

Gösterge panelindeki mini-ekran da Alpine sisteminize bağlanır, radyo istasyon isimleri, şarkı ve sanatçı başlıkları, arayan kişi bilgisi, her dönüşte navigasyon kılavuz okları ve daha birçok gösterge görüntülenir.
Skoda Octavia 3 - Park Sensörleri - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Park Sensörleri - X903D-OC3

Park Sensörleri

Aracınızda fabrika çıkışı park sensörü varsa, bu kullanışlı özelliği Alpine yükseltmesiyle kaybetmeyeceksiniz. Park sensörü, Alpine ekranınıza bağlanacaktır, eşsiz grafiklerle mesafe gösterilir ve engel bildiren uyarı sesleri verilir.

Skoda Octavia 3 - Arka Görüş Kamerası - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Kamera kurulum kiti - KIT-R1AU

Geri Görüş Kamerası

Octavia 3 aracınız orijinal Skoda geri görüş kamerasına sahipse Alpine sistemle birlikte çalışacaktır. Kamera geri vitese geçildiğinde otomatik olarak devreye girer.

Geri Görüş Kamerası Kurulum Kiti

Aracınızda fabrika çıkışı geri görüş kamerası yoksa bu kullanışlığı özelliğe sahip olmanızı öneririz. KIT-R1AU Kamera Kurulum Kiti sayesinde Alpine Çok Bakışlı Geri Görüş Kamerası HCE-C252RD, Geri Görüş Kamerası HCE-C127D veya Geniş Açılı Geri Görüş Kamerası HCE-C157D gibi ürünlerden birini kullanabilirsiniz.

Skoda Octavia 3 - Araç Sistem Kurulumu - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Klima Ekranı - X903D-OC3

Araç Sistem Ayarları

Skoda 3 radyo ekranı, araç ayarlarını ve düşük motor yağı gibi uyarıları göstermek için de kullanılır. Alpine sistem, Skoda 3'ün'nin elektronik sistemleriyle tamamen uyumludur ve tüm menülerle uyarıları gösterir. (Ülkeler arası farklardan ötürü orijinal trafik işareti tanıma özelliği hariç)

Klima Görüntüsü

X903D-OC3 / i902D-OC3 sürücü ve sürücü yardımcısı için Klima ve Koltuk ısıtıcısında seçili sıcaklıkları, seçili ızgaraları v.b bilgileri görsel olarak bildirir. Herhangi bir ayarı değiştirdiğinizde ilgili grafikler birkaç saniyeliğine ana ünite ekranınızda otomatik olarak belirecektir.  

Skoda Octavia Başlangıç ​​Ekranı - X903D-OC3
Skoda Octavia Başlangıç ​​Ekranı - X903D-OC3

Açılış Ekranı

Alpine 2 temel açılış ekranı hazırlamıştır (Skoda Octavia 3, Skoda Octavia 3 RS), zevkinize göre bir açılış ekranı hazırlayıp cihaza yüklemeniz de oldukça kolaydır.


Şahsi Medya Uzmanınız

Skoda Octavia 3 - Büyük Ekran Eğlence - X903D-OC3

Büyük Ekran Eğlencesi

Alpine sistem, filmlerin, müzik videolarınının ya da USB bellekler, HDMI çıkış veren en güncel akıllı telefonlar veya portatif video cihazlar (opsiyonel kablo ve adaptörler gerekir) üzerinden TV dizilerinin keyfini sürmenize imkan tanır. iPod ya da iPhone cihazınızı da 7" yüksek çözünürlük ekranda video yürütmek üzere Alpine cihaza bağlayabilirsiniz. Sürüş güvenliği için video yürütme özelliği sadece araç hareket halinde değilken kullanılabilir. Hatta uzun trafik sıkışıklıklarında TV izlemek isterseniz, Alpine, piyasaya sürdüğü yepyeni DVB-T2 tuner (TUE-T220DV) ile buna da olanak tanır (Şu an Türkiye'de sadece test yayını yapılmaktadır) FLAC formatında gelen yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını dahi yürütebilirsiniz - 24/96 ve 24/192 yüksek çözünürlüklü sesler desteklenmektedir.

Skoda Octavia 3 - Apple CarPlay ile Çalışır - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Android Auto ile çalışır - X903D-OC3

Apple CarPlay ile birlikte çalışır

Apple CarPlay uyumluluğuyla inovatif i902D-OC3 / X903D-OC3, iPhone telefonunuzu yollarda daha akılcı bir şekilde kullanmanızı sağlar. Apple CarPlay, iPhone kullanıcılarına, telefon görüşmeleri yapmak, haritaları kullanmak, müzik dinlemek ve mesajları tek bir söz ya da dokunuşla takip etmek için inanılmaz içgüdüsel bir yolunu sunar. Hatta, Spotify, internet radyosunu veya podcastlerin keyfini sürebilirsiniz. CarPlay destekleyen iPhone telefonunuzu Alpine cihazınızın USB yuvasına yerleştirin, başlayabilirsiniz.

Android Auto ile birlikte çalışır

Android Auto güvenlik düşüncesiyle tasarlanmıştır. Basit ve içgüdüsel bir arayüzle, entegre direksiyondan kumanda kontrolleriyle ve yeni, güçlü sesli komut aksiyonlarıyla, dikkatinizi yola verebilmeniz için minimum ilgi gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Android Auto, kullanışlı bilgileri kartlar şeklinde organize eder ve ihtiyaç duyulduğunda size otomatik olarak gösterir. Hem Apple CarPlay ve hem de Android Auto, en yüksek isabette konumlandırma için i902D-OC3 / X903D-OC3'ün navigasyon antenini (GPS + GLONASS) kullanır.

Skoda Octavia 3 - Dahili Bluetooth® Teknolojisi - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Akıllı Telefonunuzu Bağlayın - X903D-OC3

Tümleşik Bluetooth® Teknolojisi

Tümleșik Bluetooth® modülü cep telefonlarının eller serbest telefon görüșmeleri için kablosuz bağlantı kurabilmesine imkan tanır, yazılım güncellemeleri en yeni telefonlarla uyumluluğu güncel tutar. Akılda kalıcı kullanıcı arayüzü kullanımı oldukça kolay hale getirir. Bluetooth® telefondan ses yayınına da olanak tanır: Ses dosyalarınızı ve hatta internet radyosunu kablosuz olarak Alpine cihazınıza gönderebilir, araç hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz.

Akıllı Telefonunuzu bağlayın

Apple CarPlay kullanmıyorsanız veya iPhone 4/4S gibi nispeten eski bir iOS telefonunuz varsa USB veya Bluetooth bağlantısı üzerinden telefonunuzda kayıtlı müziği araç hoparlörlerinizden dinleyebilirsiniz. Android telefonlarda da Android Auto kullanmasanız bile Bluetooth bağlantısıyla telefonu bağlamanız mümkündür.

Skoda Octavia 3 - DAB Dijital Radyo - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - DVD Oynatıcı DVE-5300G

DAB/DAB+ Digital Radyo

Tümleşik DAB/DAB+/DMB tuner, eşsiz, gürültüsüz yüksek ses kalitesi için radyo sinyal alımında en güncel dijital teknolojiyi kullanır. DAB, geleneksel FM radyoya göre birçok avantajı da beraberinde getirir: İlk sinyal taramayla birlikte, daha geniş bir radyo istasyonu yelpazesinden istediğiniz kanalları, alfabetik veya tür (genre) listesi üzerinden seçebilirsiniz.

Opsiyonel DVD Yürütücü

Alpine Bilgi-Eğlence sisteminize, DVD ve CD yürütme kabiliyeti ekleyebilirsiniz. DV5300, Octavia 3'ün torpido gözünde bulunan orijinal CD sürücüsü kompartımanına göre üretilmiştir. Hayran bırakan görüntü kalitesi için HDMI bağlantısı kullanır ve tüm kontrolleri dokunmatik ekran üzerinden yapılabilir. Gerekli tüm kurulum aparatları kutu içeriğine dahildir.

Skoda Octavia 3 - USB / AUX bağlantı noktası
Skoda Octavia 3 - Yüksek Çözünürlüklü Ses Çalma - X903D-OC3

USB / AUX yuvası

X903D-OC3 / i902D-OC3 araç konsolunuzda bulunan USB / AUX yuvasını Alpine sisteminize bağlayarak bu kullanışlı özelliği kullanmaya devam etmenizi sağlayacak özel bir kabloyu da içerir.  (SmartLink donanımlı  2016 model Octavia araçlarda ilave bir kablo gerekir)

Yüksek Çözünürlüklü Ses Yürütme

Bu Alpine ünite, FLAC formatındaki ses dosyalarını da yürütebilir - 24/96 ve 24/192 yüksek çözünürlüğü de destekler.

 
Skoda Octavia 3 - Profesyonel Dengeleme - X903D-OC3

Profesyonel Ekolayzır Yönetimi

i902D-OC3 / X903D-OC3, ses sisteminizden en iyi verimi almak üzere, şahsi zevk ve tercihinize göre yönetebileceğiniz geniş çaplı ses ayar seçenekleri sunar. Dahili 9-bant Parametrik EQ ön ve arka kanalların profesyonel detaylarla ayrı ayrı ayarlanabilmesine imkan tanır.

Skoda Octavia 3 - Ses Ön Ayarları - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Fader ve Denge - X903D-OC3

Ses Ön-Ayarları (Preset)

Rock, Pop ve Jazz gibi ana türlere göre belirlenmiş 10 adet EQ ön ayarı, bunlar arasında hızlı geçişe imkan verir.

Fader ve Balance

Dokunmatik ekranda,  araç-içi grafiği üzerinde imleci istediğiniz yöne hareket ettirerek fader ve balance ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Skoda Octavia 3 - X Üstü - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Dijital Zaman Düzeltme - X903D-OC3

X-Over

Dijital Crossover, hoparlörlerinizin kesme frekanslarını ayarlamanıza imkan verir. Bu sayede eşdeğer sesi hoparlörleriniz distorsiyona girmeden elde edersiniz. 

Dijital Zaman Doğrulama

Zaman Doğrulama, size en yakın hoparlörlerin sinyallerini öteleyerek her hoparlörün menzilini ayarlayabilmenizi sağlar. Böylelikle müziğinizi oldukça merkezi bir konumda dinliyormuş gibi hissedersiniz.


En iyi Co-Pilot

Skoda Octavia 3 için En İyi Yardımcı Pilot X903D-OC3

Tümleşik iGo Primo NextGen Navigasyon

iGo Primo NextGen, şu an itibarıyle pazardaki en iyi navigasyon yazılımıdır. Alpine'ın güçlü donanımı ve işleme gücüyle, aracınız için oldukça isabetli ve süper hızlı navigasyona sahip olursunuz. Örnek verecek olursak, Münih'ten Paris'e bir rota hazırlamak saniyeler içinde gerçekleşir. Yazılım, kısmi adres girişinden tutun, TMC rota kılavuzu ve 3B Kent simgeleri ve daha birçok özellikle birlikte gelir. Yakınızdaki restoran veya herhangi bir kamusal mekanı bulmayı kolaylaştırmak için yüzbinlerce POI (Uğrak Yer) de bu paketlere dahildir.


Önemli Navigasyon Özellikleri

 • 48 Avrupa ülkesinin kapsamlı haritalarını içeren  veritabanı
 • Harita güncellemeleri günün herhangi bir vaktinde naviextras.com sitesinden online olarak indirilebilir.
 • Güncellemeler ülke veya bölge olarak ayrı ayrı indirilebilir bu da para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Posta kodu girerek adres arayabilirsiniz
 • Akıllı Rotalar: sistem veritabanı trafik geçmișini saklar böylelikle günün hangi saatinde, haftanın hangi gününde en iyi rotannın hangisi olabileceğini hesaplar
 • Yüksek Çözünürlüklü Haritalar
3 Yıl Ücretsiz Güncellemeli TomTom Haritaları - X903D-OC3
GPS ve Glonass Uyumlu - X903D-OC3

3 Yıl boyunca ücretsiz güncellemelerle TomTom Haritaları

Bir navigasyon sistemi ancak harita veritabanı kadar başarılıdır: X903D-OC3, 48 Avrupa ülkesini kapsayan TomTom haritalar içerir. İlk navigasyon konumlandırmasından itibaren 3 sene içerisinde, alpine.naviextras.com adresinden ücretsiz harita paketi güncellemelerini indirebilirsiniz. Ne kadar güncelleme yaptığınız da önemli değildir. 3 yıldan sonra bölge bölge harita paketlerini makul bir ücret karşılığı indirebilirsiniz.

GPS ve Glonass Destekler

Daha fazla uydu demek daha yüksek navigasyon isabetliliği ve daha hızlı konumlandırma demektir. Bu Alpine ürünü hem GPS uyduları ve hem de Glonass uydularıyla konumlandırma bilgisi alacak şekilde üretilmiştir. Özellikle bir çok yüksek binanın olduğu, kalabalık yerleşim yerlerinde veye dağlar arasında bu özellik çok büyük fark yaratır. Apple CarPlay ve Glonass sistemini birlikte kullandığınızda bu yeni, gelişmiş uyumluluktan faydalanabilirsiniz.

Skoda Octavia 3 - Navigasyon - Bir Bakış Ekranı - X903D-OC3
Skoda Octavia 3 - Navigasyon - İlgi Çekici Noktalar - X903D-OC3

Bir Bakış Ekranı

Alpine'ın yenilikçi "Bir Bakıș" ekran ayırma teknolojisi ekrana tek bakıșta navigasyon haritası ve multimedya yürütme bilgilerini aynı anda görebilmenizi sağlar. Farklı uygulamalar arasında geçiș yapma zorunluluğunuz ortadan kalkar. Ekrana tek bir dokunușla "Bir Bakıș" ekranından tam ekran görüntüye geçebilirsiniz.

İlgi noktaları

POI'leri isim, mesafe ve diğer kritelere göre kolayca arayabilirsiniz. Kullandığınız markaya ait benzin istasyonlarından biri ya da özel/zincir restoranlardan birini arıyorsanız bu özellik çok kullanıșlı gelecektir. Restoran ismi, adresinin yanında telefon numarası ve servis edilen yemek türüyle birlikte gösterilir - ekrana bir dokunușla restoranı arayabilir ve masa reserve edebilirsiniz.

Apple CarPlay ile Çevrimiçi Navigasyon - X903D-OC3
Android Auto ile Çevrimiçi Navigasyon - X903D-OC3

Apple CarPlay ile Online Navigasyon

Aracınızı sürerken, Maps uygulaması sizi hedefinize ulaştırmak üzere her dönüşte sesli yönlendirme ve okuması kolay görsel uyarılarla yardımcınız olur. Bir dönüşe yaklaştığınızda, ekran tam olarak gitmeniz yere doğru yakınlaşacaktır (zoom) Yol boyunca, büyük tabelalar ve oklar, sizi doğru yöne yönlendirecektir, uygulama hedefinize ne kadar sürede ulaşacağınızı da bildirir. Güzergahınız üzerinde bir benzin istasyonu, restoran veya kafe mi arıyordunuz? Navigasyon ekranındaki yeni butonlar, yakınlardaki bu tür uğrak yerleri, yolculuğunuza ne kadar süre ekleneceğini de bildirerek bulmanızda yardımcı olacaktır. X903D-OC3 klavyesindeki navigasyon tuşuna bastığınızda Apple CarPlay navigasyonu herhangi bir başka menüye girmenize gerek bırakmayacak şekilde aktifleşir.

Android Auto ile Online Navigasyon

Bırakın Google Maps size yolu göstersin. ücretsiz sesli kılavuzla, canlı trafik bilgisiyle, şerit yardımı ve daha fazlasıyla gitmek istediğiniz yere ulaşmak çok kolay olur. İster telefon ekranınızdan ister Alpine cihaz ekranınızdan takip edin Android Auto güvenlik düşüncesiyle tasarlanmıştır. Büyük dokunmatik hedefler ve basitleştirilmiş arayüz, yola vermek üzere dikkatinizi dağıtmamak için tasarlanmıştır. X903D-OC3 Android Auto ve Google Maps ile kesintisiz çalışır. Hem Apple CarPlay ve hem de Android Auto, en yüksek isabetle konumlandırma için Alpine navigasyon antenini kullanır.


Özellikler & Ayrıntılar

ÖZELLİKLERİ

akortçu

 • Bellek Ön Ayarları: Önceden Ayarlanmış İstasyonlar (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
 • Bellek: Otomatik Bellek
 • Arama Modu: Yerel / DX Seçimi

RDS

 • RDS İşlevleri: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, HABERLER, RADYO METİN

DAB alıcısı

 • DAB + Tuner Dahili
 • DAB + / DMB Desteklenir
 • DAB + Slayt Gösterisi Hizmeti
 • DLS (Dinamik Etiket Hizmeti)
 • DAB Hizmeti Takibi
 • RDS Yedek (varsa)
 • Servis Önceden Ayarlanmış: 18 Önceden Ayarlanmış Bellek
 • Otomatik Toplama / Servis Belleği
 • Servis Arama İşlevi
 • PTY Arama İşlevi
 • Alfabe Arama İşlevi
 • Anten Güç Kaynağı Seçimi

BLUETOOTH®

 
 • Dahili BLUETOOTH® Modülü
 • Geniş Bant Konuşma Teknolojisi
 • HFP (Eller Serbest Profili) Uyumlu
 • Müzik Akışı: A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) Uyumlu
 • Akış Müzik Kontrolü: AVRCP (Ses / Video Uzaktan Kumanda Profili) Sürüm 1.5 Uyumlu
 • Gelişmiş BLUETOOTH® Teknolojisi
 • Bağlantı: SSP (Basit Güvenli Eşleştirme) Desteklenir
 • Bireysel Profil Bağlantısı Eller Serbest Telefon ve Müzik Akışı
 • Telefon Defteri: Telefon Defteri Senkronizasyonu
 • Hızlı Arama: 4 Önceden Ayarlanmış Bellek (telefon başına)
 • Birden Fazla Telefon Numarası Kaydı: Bir isim için 5 Telefon Numarası kaydedilebilir
 • Cihaz Adı ​​Ekranı
 • Otomatik cevap
 • Çağrı Geçmişi Ekranı: Giden Çağrılar / Gelen Çağrılar / Cevapsız Çağrılar
 • Tekrar Arama İşlevi
 • Konuşma Ses Seviyesi Ayarı: Giden ve Gelen Ses Seviyesi için Mümkün
 • DTMF (Dokunmatik Ton) İşlevi
 • Sinyal Gücü Göstergesi
 • Pil Seviye Göstergesi
 • Menü Dil Seçimi: 24 Dil
 • Güncellenebilir Ürün Yazılımı
 • İPod® / iPhone® için üretildi
 •  
 • İPod / iPhone için uyumluluk: 1. ve 2. nesil iPhone dışındaki tüm modellerle uyumlu
 • Bağlantı: KCU-461iV / KCU-471i Gerekli (Ayrı satılır)
 • Müzik ve Video Oynatma Yalnızca KCU-461iV ile uyumlu
 • Mevcut Seçenekler: Çalma Listesi / Sanatçı / Albüm / Şarkı / Podcast / Tür / Besteci / Sesli Kitap
 • Alfabe Arama
 • Sanat Sergisi
 • Doğrudan Yukarı / Aşağı: Çalma Listesi / Sanatçı / Albüm / Tür / Besteci
 • M.I.X. (Shuffle) Çalma: Şarkı, Albümler, Hepsi
 • Tekrar et
 • Pil doldurma

Bağlantı

 • Apple CarPlay ile çalışır (CarPlay özellikli iPhone gerektirir)
 • Android Auto ile çalışır (Android Auto özellikli akıllı telefon gerektirir)

Gezinme İşlevleri

 • Harita Kapsamı: 48 Ülke (Batı ve Doğu Avrupa)
 • Menü Dili: 29 Dil
 • Sesli Rehberlik Dili: 29 Sesli Rehberlik için Diller, 15 Metin-Konuşma için Diller (TTS)
 • Gelişmiş Adres Arama
 • Posta Kodu Arama
 • Serbest Form Arama
 • Kısmi Ad Arama
 • Gelişmiş POI İşlevleri
 • Akıllı Rotalar: Tarihi trafik düzenlerini kullanan Akıllı Rotalar
 • Gelişmiş Rota Planlama
 • Eko Rota Arama
 • 7 Alternatif Rota Önerisi
 • Gelişmiş TMC Modu
 • Harita Görüntüleme Modu: 2D Baş Üstü, 2D Kuzey Yukarı, 3D
 • 3D Şehir Modu: 3D Bina / Simge Ekranı
 • Yükseklik Harita Görüntüsü: Yükseklik modlu 3D haritalar
 • 3D Otoyol Kavşağı Görünümü: İşaret Direği ile Kavşak Görünümü
 • Drive Lane Önerisi
 • Tünel Modu
 • Otoyol Modu
 • Sesli Rehberlik Karışımı
 • Konuşma metni
 • İÇN verilerinden Doğrudan Telefon Görüşmesi
 • 3 Konumlandırma Sensörü: GPS / Glonass, Jiroskop, Araç Hız Darbesi

USB Medya Bağlantısı

 • USB Bağlantısı: USB / AUX bağlantı noktasını bağlayan özel bir kablo içerir
 • USB Bağlantısı: USB Uzatma Kablosu Dahil
 • Müzik Çalma: MP4 uyumlu
 • Dosya / Klasör Adı Arama
 • Etiket Bilgisi Arama
 • Klasör Yukarı / Aşağı
 • M.I.X. Rastgele oyun
 • Tekrar et

Ses Ayarlama

 • Bas Motoru SQ
 • Bass Engine ™ Pro
 • Subwoofer Seviye Ayarı
 • Subwoofer Faz Seçimi
 • 2 V Yüksek Gerilim Ön Çıkışı KTX-PRE1 Gerekli (Ayrı satılır)
 • Ekolayzer: Düz, Pops, Rock, Haberler, Caz, Elektrik Dansı, Hip Hop, Kolay Dinleme, Ülke, Klasik
 • Çift HD EQ (9 bantlı Parametrik Ekolayzer ön / arka)
 • 6 Kanallı Dijital Zaman Düzeltme
 • Dijital Geçiş Ayarı
 • Araç Tipine Göre Özelleştirilmiş Ses Ayarı
 • MediaXpander HD
 • Uygulama Ses Seviyesi Ayarı
 • Ses Ayarı Veri İndirme
 • Kolay, Adım Adım Ses Özelleştirme
 • Alpine TuneIt Uygulaması hazır

Genel

 • Güç Çıkışı: 4 x 50 W Yüksek Güçlü Amplifikatör
 • Gelişmiş Güç IC
 • Ekran: 9 ′ ac Kapasitif WVGA Yüksek Çözünürlüklü Ekran
 • Beyaz LED Arka Aydınlatma Sistemi
 • 50/50 Bölünmüş Ekran: Sol / Sağ Pozisyon Değiştirilebilir
 • Kontrol Tipi: Dokunma, Sürükleme, Kaydırma
 • Favorilerim İşlevi
 • 2 Kullanıcı için Otomatik Ayar Değiştirme
 • Yüksek Dereceli Audiophile Tasarımı
 • 3 Ön Çıkışlar (2 V, Ön / Arka / Subwoofer) KTX-PRE1 Gerekli (Ayrı satılır)
 • AUX Girişi: 1 A / V AUX Girişi 3,5 mm (RCA)
 • Direksiyon Uzaktan Kumanda Fonksiyonu
 • OEM Alt Ekran İşlevi
 • Uzaktan Kumanda Hazır
 • Navigasyon Rehberliği Karışımı
 • Çoklu Görüntülü Kameralar için Kamera Bağlantısı ve Dahili Kontroller
 • Kamera Kılavuzu Çizgi Ayarı
 • Arka görüş Kamerası Ekranı Otomatik Açılış
 • Basit Mod ve Bilgi Modu Ekran Seçimi
 • Görsel EQ
 • Canlı Kontrast Ayarı
 • Menü Dili: 24 Dil (AV / Bluetooth için), 29 Dil (Navigasyon Menüsü ve Sesli Rehberlik)
 • Saat
 • Otomatik Karartma
 • Hırsızlığa karşı güvenlik kodu
 • Güncellenebilir Ürün Yazılımı
 • Orijinal Skoda Octavia 3 eller serbest Mikrofon Bağlantısı
 • Güç Anten Kablosu
 • Uzaktan Açma
 • HDMI Girişi (Alpine Özel HDMI konektörü gerekir)
 • HDMI Seçici Arayüzü KCX-630HD Hazır
 • Motor Çalıştırma-Durdurma etkilenmedi
 • CAN Bağlantı Arabirimi Dahil
 • İsteğe bağlı DVD Oynatıcı DVE-5300 için hazır

Harita ve Veritabanı

 • Alpine.naviextras.com üzerinden Çevrimiçi Harita Güncellemesi
 • TomTom Maps özelliği
 • 3 yıl ücretsiz harita güncelleme

ÖZELLİKLER

Ekran

 • Ekran Boyutu: 9 inç Kapasitif WVGA
 • LCD Tipi: Şeffaf Tip TN LCD
 • İşletim Sistemi: TFT Aktif Matris
 • Resim Öğesi Sayısı: 1.152.000 piksel (800 x 3 x 480)
 • Aydınlatma Sistemi: Beyaz LED Arka Aydınlatma
 • Etkili Resim Öğesi Sayısı:% 99.99
 • Renk Sistemi: NTSC, PAL
 • Maksimum Güç Çıkışı Değerleri
 • Maksimum Güç Çıkışı: 4 x 50 W

FM Radyo

 
 • Ayar Aralığı: 87.5 - 108.0 MHz
 • Mono Kullanılabilir Hassasiyet: 8,1 dBf (0,7 µV / 75 ohm)
 • 50dB Sessizlik Hassasiyeti: 12 dBf (1,1 µV / 75 ohm)
 • Alternatif Kanal Seçiciliği: 80 dB
 • Sinyal Gürültü Oranı: 65 dB
 • Stereo Ayırma: 35 dB
 • Çekim Oranı: 2 dB

MW Tuner

 • Ayar Aralığı: 531 - 1,602 kHz
 • Kullanılabilir Hassasiyet (IEC Standardı): 25.1 µV / 28 dBf

LW Tuner

 • Ayar Aralığı: 153-281 kHz
 • Kullanılabilir Hassasiyet (IEC Standardı): 31.6 µV / 30 dBf

USB

 • USB Gereksinimleri: USB 2.0
 • Maks. Güç Tüketimi: 1.500 mA (CDP Desteği)
 • USB Sınıfı: Yığın Depolama Sınıfı, Cihazdan Oynat
 • Dosya Sistemi: FAT 16/32
 • MP3 Kod Çözme: MPEG-1/2 SES Katmanı-3
 • WMA Kod Çözme: Windows Media ™ Ses
 • AAC Kod Çözme: ACC-LC biçimi ′ ′ .m4a ′ ′ dosya
 • Flac Kod Çözme
 • USB Video oynatma (H.264 Video ve MP3 / AAC Sesli AVI / MP4 / MKV dosyası)
 • Kanal Sayısı: 2 Kanallı (Stereo)
 • Frekans Tepkisi: 5 - 20k Hz ± 1 dB * Frekans Tepkisi kodlayıcı yazılımına / bit hızına bağlı olarak değişebilir
 • Toplam Harmonik Bozulma (1kHz'de):% 0.008
 • Dinamik Aralık (1kHz'de): 95 dB
 • Sinyal Gürültü Oranı: 100 dB
 • Kanal Ayrımı (1kHz'de): 85 dB
 • GPS / Glonass
 • GPS / Glonass uyumlu navigasyon anteni dahildir

BLUETOOTH®

 •  
 • BLUETOOTH® Sürümü: Bluetooth V3.0 + EDR
 • Çıkış Gücü: +4 dBm Maks. (Güç sınıfı 2)
 • HFP: HFP (Eller Serbest Profili)
 • OPP (Nesne İtme Profili)
 • PBAP (Telefon Defteri Erişim Profili)
 • HSP (Başlık Seti Profili)
 • A2DP: A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili)
 • AVRCP: AVRCP (Ses / Video Uzaktan Kumanda Profili)
 • SPP (Seri Bağlantı Noktası Profili)

Ses Ayarlama

 • Subwoofer Seviye Ayarı: 0 ila +15
 • Subwoofer Faz Ayarı: 0 ° veya 180 °
 • BASS MOTORU SQ: 5 Mod, Seviye 0 ila +6
 • Yüksek Geçişli Filtre: 20/25 / 31.5 / 40/50/63/80/100/125/160/200 Hz
 • Yüksek Geçişli Filtre (Eğim): Kapalı / -6 / -12 / -18 / -24 dB / okt.
 • Yüksek Geçişli Filtre (Kazanç): -12 ila 0 dB
 • Alçak Geçiren Filtre: 20/25 / 31.5 / 40/50/63/80/100/125/160/200 Hz
 • Alçak Geçiren Filtre (Eğim): Kapalı / -6 / -12 / -18 / -24 dB / okt.
 • Düşük Geçişli Filtre (Kazanç): -12 ila 0 dB
 • Zaman Düzeltme: 0,0 - 9,9 ms (0,1 ms adım)
 • Çift HD EQ Ön + Arka
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 1): 20-100 Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 2): 63-315 Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 3): 125-500 Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 4): 250 - 1k Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 5): 500 - 2k Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 6): 1k - 4k Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 7): 2k - 7.2k Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 8): 5.8k - 12k Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Bant 9): 9k - 20k Hz
 • Parametrik Ekolayzer (Kazanç): -14 ila +14
 • Uygulama Ses Seviyesi Ayarı: -14 ila +14

HDMI Bölümü

 
 • Giriş Formatı 720p / 480p / VGA
 • Çıkış Formatı 480p

Genel

 • Güç Gereksinimi: 14.4 V.DC (11-16V izin verilebilir)
 • Ön Çıkış Gerilimi (Kırpmadan Önce): 2 V / 10k ohm
 • Maksimum Montaj Açısı: 30 °

Boyutlar

 
 • X901D-OC3: Skoda Octavia 3 için uyar
 • Kasa Boyutu (G x Y x D) mm: 178 x 50 x 164 mm

Uyumlu Arabalar

 
Üretici
model
Model yılı
Skoda
Octavia 3 (5E) *
2013-2016
Skoda
Octavia 3 (5E) * **
2017 →
* Canton Ses Sistemi olan araçlar için APF-H100DY arayüzü gereklidir
** Columbus'lu araçlar için değil

11 tane ilğinizi çekebilecek diğer ürünler

Vade Aylık Toplam
1 44,250.23 TL 44,250.23 TL
2 22,125.12 TL 44,250.23 TL
3 14,750.08 TL 44,250.23 TL
4 11,966.37 TL 47,865.48 TL
5 9,708.50 TL 48,542.51 TL
6 8,200.31 TL 49,201.84 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,250.23 TL 44,250.23 TL
2 22,125.12 TL 44,250.23 TL
3 14,750.08 TL 44,250.23 TL
4 11,966.37 TL 47,865.48 TL
5 9,708.50 TL 48,542.51 TL
6 8,200.31 TL 49,201.84 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,250.23 TL 44,250.23 TL
2 22,125.12 TL 44,250.23 TL
3 14,750.08 TL 44,250.23 TL
4 11,966.37 TL 47,865.48 TL
5 9,708.50 TL 48,542.51 TL
6 8,200.31 TL 49,201.84 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,250.23 TL 44,250.23 TL
2 22,125.12 TL 44,250.23 TL
3 14,750.08 TL 44,250.23 TL
4 11,966.37 TL 47,865.48 TL
5 9,708.50 TL 48,542.51 TL
6 8,200.31 TL 49,201.84 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,250.23 TL 44,250.23 TL
2 22,125.12 TL 44,250.23 TL
3 14,750.08 TL 44,250.23 TL
4 11,966.37 TL 47,865.48 TL
5 9,708.50 TL 48,542.51 TL
6 8,200.31 TL 49,201.84 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,250.23 TL 44,250.23 TL
2 22,125.12 TL 44,250.23 TL
3 14,750.08 TL 44,250.23 TL
4 11,966.37 TL 47,865.48 TL
5 9,708.50 TL 48,542.51 TL
6 8,200.31 TL 49,201.84 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,250.23 TL 44,250.23 TL
2 22,125.12 TL 44,250.23 TL
3 14,750.08 TL 44,250.23 TL
4 11,966.37 TL 47,865.48 TL
5 9,708.50 TL 48,542.51 TL
6 8,200.31 TL 49,201.84 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.