focal hoparlör, oto ses sistemi, hoparlör, focal, audison, hertz, alpine, pioneer, clarion, Araca özel mültimedya Özen Hifi Oto Ses Sistemi, Araba Ses Sistemi, Focal, Audison, Hertz, Alpine, Pioneer, Oto Ses Montaj,Clarion,DLS,Rockford Fostgate,Araca Özel Multimedya,Blaupunkt,Cadence,Cerwin Vega,Roadstar,Audio System,Orion,Hoparlör,Amplifikatörler,Subwoofer, Focal Expert, Focal Performance, Focal Fiyat, Focal PS, Focal FX, Audison Thesis, Audison Voce, Audison Prima, Audison SR, Audison Anfi,Audison Bit, Audison connection, Hertz HDP, Hertz HCP, Hertz Mille, Hertz Hienergy, Hertz Hi-energy, Hertz Energy, Hertz Dieci, Alpine Ana Ünite, Alpine Anfi, Alpine MRX, Alpine PDX, Alpine PMX, Alpine MRV, Alpine Marine, Alpine E serisi, Alpine G serisi, Alpine R serisi, Subwoofer, Rockford Fosgate Prime, Rockford Fosgate Punch, Rockford Fosgate Power, Rockford Fosgate anfi, Rockford Fosgate Marine, Rockford Fosgate Subwoofer, Rockford Fosgate Bass, Pioneer Ana Ünite, Pioneer Anfi, Pioneer Hoparlör, Pioneer Bas, Pioneer Subwoofer, Pioneer GM, Pioneer RS, Clarion Marine, Clarion ana unite, Clarion XC serisi, Clarion XR Serisi, Clarion SRP, Clarion SPG, Clarion Subwoofer, DLS Anfi, DLS Hoparlör, DLS Performance, DLS Reference, DLS Scandinavia, DLS subwoofer, Blaupunkt Ana ünite, Cadence, Cerwin vega, Roadstar, Audio System, Orion, Araca özel mültimedya, Araca ozen multimedya, Mültimedya Cihaz, Navigasyon Mültimedya, Necvox, AVT, Naviin, Avgo, Audio System

Alpine iLX-F115D

Yeni

iLX-F115D 
DAB+, Apple CarPlay ve Android Auto Özelliğin sahip 1 DIN Şaseli XXL 11-Inch Medya Alıcı

Daha Fazla Detaylar

44,100.00 TL

-7%

47,419.35 TL

Daha Fazla Bilgi

iLX-F115D
iLX-F115D Alpine Halo 11, Alpine'nin dünyaca ünlü Halo ürün serisinin ikinci neslidir ve devasa bir XXL 11 inç yüksek çözünürlüklü WXGA dokunmatik ekrana sahiptir ve 1DIN veya 2DIN kurulum yerine sahip hemen hemen her araçla uyumludur. Bu Ana Ünite, özellikle minibüsler, kamyonetler, karavanlar veya büyük bir gösterge panosuna sahip diğer araçlar veya sadece maksimum ekran boyutu arayan  kullanıcılar için çok uygundur. Süper ince ekran, kontrol panelinizin üzerinde geziniyormuş gibi görünür ve en iyi konum ve mükkemmel görüş açısı için çeşitli şekillerde ayarlanabilir.
 
Bu muhteşem Ana Ünite ile kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto (kablolu) uyumluluğunun, DAB+ dijital radyonun, USB video oynatmanın, Yüksek Çözünürlüklü Ses dinlemenin, Bluetooth eller serbest ve ses akışının ve çok daha fazlasının keyfini çıkarırsınız.
 
Aracınıza olağanüstü iyi bir ses kalitesi sağlar: Alpine Halo 11, dünyanın D-Sınıfı amplifikatöre sahip ilk Ana Ünitesidir ve 2-yollu X-over, Parametric gibi çok çeşitli profesyonel ses ayarlama işlevlerine sahiptir. EQ, dijital zaman düzeltme ve çok daha fazla özelliğe sahiptir..

WXGA-1280x720pApple-CarPlay_iconandroidauto_iconDAB_Plus_iconrds.gif50w_x_4_icon.gifClass-d_icon_56x3624bit.gifBass_SQ_2013_icon9band_ParametricEQ_icon6chTCR_TimeCorrection_iconCrossover_icon.gifHDMI_icon3_Pre-amplified_outputs_icon4v_preout.gifmedia_expander.gifSW_Level_icon.gifVehicle-Data-Bus-Interface-Ready_iconHi-Res-Audio_iconflac_iconaac.gifmp3.gifwma.gifremote_ready.gifcamera_ready_iconBuetooth-Icon.gifMade-for-iPhoneusb_icon.gifUSB-2Rear-InputUSB_Cable_included.gifusb.gif

Ürün bilgisi

Large - Larger - Alpine Halo 11

Büyük - Daha Büyük - Alpine Halo 11

Kontrol panelinizde maksimum ekran boyutu arıyorsanız Alpine Halo 11 (iLX-F115D) tam size göredir. 11 inçlik dev HD ekranı, özellikle karavanlar, kamyonetler, kamyonetler, kamp otobüsleri vb. gibi geniş bir gösterge panosuna sahip herhangi bir araç için uygundur. Elbette 1DIN veya 2DIN radyosu olan diğer herhangi bir araçta da kullanılabilirler. En son eğlence özelliklerini ve formatlarını sürüşünüze getirir.

11-inch XXL HD Display

Wireless Apple CarPlay

11-inch XXL HD Ekran

Alpine Halo 11, Alpine Halo görüntüleme platformunun doruk noktasıdır. Geniş, 11 inç HD dokunmatik ekran 1280 x 720p (WXGA) çözünürlüğe sahiptir ve son derece popüler, ödüllü Alpine Halo 9'dan %49 daha fazla yüzey alanına sahiptir.Simgeleri, menüleri ve görsel içeriği çok daha net ve canlıdır. Ekran, çoğu 1DIN veya 2DIN ön panel açıklığına uyacak şekilde tasarlanmış tek DIN'li bir kasaya bağlı ayarlanabilir. 

Kablosuz Apple CarPlay

iLX-F115D kablosuz olarak "Apple CarPlay ile çalışır" ve iPhone kullanıcılarının arama yapmasına ve almasına, metin mesajlarına erişmesine ve yazmasına, Müzik çalmasına ve yola odaklanmalarını sağlayacak şekilde yön almasına olanak tanır. Siri ses kontrolünü etkinleştirmek için Apple CarPlay'e kapasitif dokunmatik ekran veya mikrofon düğmesi aracılığıyla erişilir. WiFi bağlantısı sayesinde iPhone'unuzu cebinizde tutabilir ve her zaman (şarj hariç) prize takmanıza gerek kalmaz.2x USB Ports

User-adjustable Display

2x USB Port

Alpine Halo 11 mekaniksiz (dahili CD/DVD sürücüsü yok) olsa da, yine de birçok eğlence seçeneğiniz var. Ünitenin arkasında bulunan 2 USB bağlantı noktası, örneğin şarj için bir mobil cihazı bağlamanıza izin verirken, diğer USB bağlantı noktası ses ve video dosyalarına erişmek için bir USB çubuğu veya sabit sürücüyü takmak için kullanılır.

Kullanıcı- Ayarlanabilir Ekran

Beş farklı dikey ayar, serbest açı seçimi ve iki ayrı derinlik  ve hareketli ekranı en uygun konuma konumlandırabilir, böylece gösterge kontrollerine ve havalandırma kanallarına erişmeye devam edebilirsiniz. Kullanıcı artık en iyi görünürlüğü elde etmek ve güneş ışığının parlamasını önlemek için ekran açısını istediği zaman serbestçe ayarlayabilir.

World’s First Head Unit With Built-in Class-D Amplifier

Enjoy Excellent Sound Quality

Klas-D Amfiye Sahip Dünyanın İlk Ana Ünitesi

iLX-F115D, yerleşik 4x 50 Watt D Sınıfı amplifikatöre sahip dünyanın Ana Ünitesidir. Son derece azaltılmış gürültü veya faz kayması ile mükemmel, en üst düzey ses üretimi sağlar. D Sınıfı amplifikasyon teknolojisinin en önemli faydası, AB Sınıfı amplifikatörlerin %50 - %70'ine kıyasla yaklaşık %90'lık yüksek verimliliğidir. Dahili ısı emicilere sahip yeni yüksek hızlı fanlar, Alpine Halo 11'inizi serin tutar ve mükemmel Ses kalitesinde Müzik çalmanızı sağlar.

Mükkemmel Ses Kalitesinin Tadını Çıkarınız

Gelişmiş modda 56 bantlı Parametrik EQ, 2 yönlü dijital X-over, 6 kanallı dijital zaman düzeltme ve çeşitli Bass Engine SQ ve MediaXpander ses ayarlama seçenekleriyle Alpine Halo'nuzu ayarlamak için mükemmel sistemlere sahipsiniz. 11 ve ekli amfi/hoparlör sistemi mükemmele yakındır. Ancak bununla da kalmadık: Alpine Halo 11, Hi-Res Audio sertifikalıdır ve FLAC, WAV ve APE gibi sıkıştırılmamış desteklenen formatlarda USB kaynaklarından 96kHz / 1.536 kbps'ye kadar Hi-Res Audio dosyalarının kodunu çözebilir ve oynatabilir.

Wide Entertainment Options

Vehicle Data-bus Connections

Geniş Eğlence Seçenekleri

Yepyeni DAB/Radyo tuner, DAB – FM geçişine izin verir ve kesintisiz radyo alımının keyfini kesintisiz olarak çıkarmanızı sağlar. Artan USB video oynatma formatlarının (MP4, MOV, FLV, MKV) yanında, Alpine Halo 11 birçok ek eğlence seçeneğine sahiptir: dahili Bluetooth modülü, telefonunuzdan ses akışına izin verir ve HDMI girişi, harici bir video bağlantısına olanak tanır playback aleti. Elbette Android Auto'yu Android çalıştıran herhangi bir uyumlu akıllı telefonla (kablolu bağlantı) kullanabilirsiniz.

Araçlar için Data-bus Bağlantı İmkanı

Aracınızda park sensörleri varsa ve bu kullanışlı işlevleri iLX-F115D'nizle kullanmaya devam edebilirsiniz. Alpine, Alpine Halo 11'inizi aracınızın veri yolu sistemine bağlamak için birçok araç veri yolu arabirimi sunar. Bu, aracınızın direksiyon simidi kontrol düğmeleri, klima ayarlarının görüntülenmesi ve park sensörü ekranı ile uyumluluğu sağlar.

Drive-Assist Cameras

External Control Knob

Sürüş -Asistanı Kameraları

Geri görüş kamerası, geri geri gitmeyi daha güvenli hale getirmenin harika bir yoludur. Geri vitese geçtiğinizde kamera görüntüsü otomatik olarak açılır ve aracınızı güvenli bir şekilde park etmenize yardımcı olmak için aracınızın boyutuna göre ayarlanabilen mesafe kılavuzları ekranda belirir. Alpine, seçilebilir görüş açılarına sahip çoklu görüş kameraları da dahil olmak üzere çok çeşitli ön ve arkaya bakan kameralar sunar. Hatta aracınız destekliyorsa kamera ekranını ve park sensörü ekranını aynı anda görüntüleyebilirsiniz.

Harici Kontrol Düğmesi

Ayrı olarak satılan RUE-BK01 kontrol düğmesi, Alpine Halo 11'e kablosuz olarak bağlanır ve dokunmatik ekranın sol veya sağ tarafına takılabilir. Alternatif olarak, basit bir özel kurulumla kontrol düğmesini araçta başka herhangi bir yere de yerleştirebilirsiniz. Düğmeyi çevirmek Ana Ünitenin ses çıkışını ayarlarken, basmak ekrandaki arka görüş kamerasını etkinleştirir.
Not: Kablosuz Apple CarPlay etkinse bu kontrol düğmesinin hiçbir işlevi yoktur.
Özellikler & Ayrıntılar

ÖZELLİKLERİ
Radyo / DAB Radyo

 • Ön Ayarlı İstasyonlar (FM: 3x12 / DAB: 3x12 / AM: 2x12)
 • Bellek: Otomatik Bellek
 • Arama Modu: Yerel, DX, Ön Ayar, Servis
 • RDS Fonksiyonları: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, HABER, RADYO METİN
 • DAB+/DMB Desteklenir
 • DAB+ Slayt Gösterisi Hizmeti
 • DLS (Dinamik Etiket Hizmeti) ve DAB Hizmeti Takibi
 • RDS Geri Dönüşü (varsa)
 • Otomatik Grup/Servis Belleği
 • Servis Arama ve PTY Arama Fonksiyonu
 • Alfabe Arama Fonksiyonu

BLUETOOTH®

 • Dahili BLUETOOTH® Modülü V4.2
 • HFP (Eller Serbest Profil) Uyumlu
 • A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) Uyumlu
 • AVRCP (Ses / Video Uzaktan Kontrol Profili) Ver.1.5 Uyumlu
 • Telefon Rehberi Senkronizasyonu
 • Hızlı Arama: 4 Ön Ayarlı Bellek (telefon başına)
 • Çağrı Geçmişi Ekranı: Giden Çağrılar / Gelen Çağrılar / Cevapsız Çağrılar
 • Yeniden Arama İşlevi
 • Konuşma Ses Düzeyi Ayarı: (Giden ve Gelen)
 • 24 Menü Dilleri
 • Mikrofon Dahil

iPhone® ile çalışır

 • Yıldırım konektörlü iPhone'lar ve iPod'larla uyumlu
 • Çeşitli arama işlevleri ve Albüm Resmi Görüntüleme
 • Pil doldurma

Bağlantılar

 • Apple CarPlay ile kablosuz olarak çalışır (CarPlay özellikli iPhone gerektirir)
 • Android Auto ile çalışır (Android Auto özellikli akıllı telefon, kablolu bağlantı gerektirir)
 • DVR-C320S için Dash-Cam Link, araç kameranızın oynatılmasına ve kontrolüne izin verir

Navigasyon Özellikleri

 • Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu navigasyon uygulamalarıyla çevrimiçi navigasyon özelliği
 • GPS / Glonass özellikli navigasyon anteni içerir

USB Medya Bağlantıları

 • 2x USB kablosu dahildir
 • USB bağlantı noktası 1: veri bağlantı noktası / USB bağlantı noktası 2: şarj bağlantı noktası
 • Müzik Çalma: FLAC, MP3, WMA, AAC, WAV, APE uyumlu
 • Video Oynatma: MP4, MOV, FLV, MKV uyumlu
 • Desteklenen Video Kodlama: MPEG-4/ H.264 (MPEG-4/AVC) / MPEG-1/ MPEG-2
 • Dahil edilen çeşitli arama işlevleri

Ses Ayarları

 • Bass Engine SQ ve Bass Engine PRO ses ayarı
 • Subwoofer Seviye Ayarı
 • 4V Ön Çıkış
 • 10 Ekolayzer Ön Ayarı
 • 13 Kanallı Parametrik EQ x4 ses kanalları + subwoofer için 4 kanal
 • 6 Kanallı Dijital Zaman Düzeltme
 • 2 yönlü Dijital Geçiş
 • Bağımsız Kaynak Ses Düzeyi Ayarı
 • Ayrıntılı ses ayarlama seçenekleri için lütfen aşağıdaki "DESTEK" bölümündeki kullanıcı kılavuzu PDF'sine bakın.

Genel

 • 4x 50 Watt D Sınıfı Yüksek Güçlü Amplifikatör
 • 11 inç Kapasitif Dokunmatik XWGA Ekran (1280 x 720p)
 • Kurulumdan sonra ayarlanabilir ekran açısı
 • 3 Ön Çıkış (4V, Ön / Arka / Subwoofer)
 • 1 A/V AUX Girişi (3,5 mm mikro jak)
 • 1 HDMI girişi / 1 HDMI çıkışı
 • 2 USB Bağlantı Noktası (1x USB veri bağlantı noktası / 1x USB şarjı)
 • Direksiyon Uzaktan Kumanda Hazır
 • Araç Görüntüleme Arayüzü Hazır (UART bağlantısı)
 • Uzaktan Kumanda Hazır
 • 2x Kamera Bağlantısı (Kamera Doğrudan konektörü) Not: KCX-C250MC kamera değiştirme kutusunu desteklemez
 • Kamera Mesafe Kılavuzları (ayarlanabilir)
 • Canlı Kontrast Ayarı
 • Menü Dili: 24 Dil
 • Otomatik Dimmer
 • Hırsızlığa karşı güvenlik kodu
 • Motor Çalıştırma-Durdurma etkilenmez

Montaj

 • Çeşitli araca özel kurulum kitleri mevcuttur

ÖZELLİKLERİ
Ekran

 • Ekran Boyutu: 11 inç Kapasitif XWGA
 • Resim Öğesi Sayısı: 2.764.800 piksel (1280 x 3 x 720)
 • Aydınlatma Sistemi: Beyaz LED Arka Aydınlatma
 • Etkili Resim Öğesi Sayısı: %99,99
 • Renk Sistemi: NTSC, PAL

Max Güç Çıkış Değerleri

 • Maksimum Güç Çıkışı: 4 x 50 W

Radyo / DAB Radyo

 • FM Ayar Aralığı: 87.5 - 108,0 MHz
 • AM Ayar Aralığı: 531 - 1,602 kHz
 • DAB bandı III: 174 – 240 MHz
 • Alternatif Kanal Seçiciliği: 80 dB
 • Sinyal-Gürültü Oranı: 65 dB
 • DAB ses formatı: DAB / MPEG 2, DAB+/AAC, DMB Profili 1/ BSAC / DMB profili 2 / AAC

WiFi

 • Alım Frekansı: IEEE 802.11 B/g/n (2.4GHz)
 • Kanallar: 1 – 13 kanal (2,4 GHz)
 • Güvenlik Protokolleri: WPA3 / WPA2-PSK (TKIP, AES)

USB

 • USB Gereksinimleri: USB 2.0
 • USB 1: veri bağlantı noktası / 2.400mA (Yığın Depolama Sınıfı)
 • USB 2: şarj bağlantı noktası / 1.500 mA (CDP desteği)
 • USB Sınıfı: Yığın Depolama Sınıfı, Cihazdan Oynat
 • Dosya Sistemi: FAT16 / FAT32 / exFAT
 • FLAC, MP3, WMA, AAC, WAV, APE Kod Çözme
 • Video Oynatma: MP4, MOV, FLV, MKV uyumlu
 • Desteklenen Video Kodlama: MPEG-4/ H.264 (MPEG-4/AVC) / MPEG-1/ MPEG-2
 • Kanal Sayısı: 2 Kanallı (Stereo)
 • Frekans Yanıtı: 5 - 20k Hz ±1 dB *Frekans Yanıtı, kodlayıcı yazılımına/bit hızına bağlı olarak farklılık gösterebilir
 • Toplam Harmonik Bozulma (1kHz'de): %0,008
 • Dinamik Aralık (1kHz'de): 95 dB
 • Sinyal-Gürültü Oranı: 100 dB

GPS / Glonass

 • GPS / Glonass uyumlu navigasyon anteni dahildir
 • GPS frekansı: 1575.42 +/- 1.023 MHz
 • Alım hassasiyeti (arama): - 136 dB maks

BLUETOOTH®

 • BLUETOOTH® Sürümü: Bluetooth V4.2
 • Çıkış Gücü: +4 dBm Maks. (Güç sınıfı 2)
 • HFP (Eller Serbest Profili)
 • OPP (Nesne İtme Profili)
 • PBAP (Telefon Rehberi Erişim Profili)
 • HSP (Kafa Seti Profili)
 • A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili)
 • AVRCP (Ses/Video Uzaktan Kumanda Profili)
 • SPP (Seri Bağlantı Noktası Profili)
 • LDAC Ses Codec'ini destekler

Ses Ayarları

 • Subwoofer Seviye Ayarı: 0 ila +15
 • Subwoofer Faz Ayarı: 0° veya 180°
 • BASS MOTOR SQ: 5 Mod, Seviye 0 - +6
 • Ayrıntılı ses ayar bantları ve frekansları için lütfen aşağıdaki DESTEK bölümünde kullanıcı kılavuzu PDF'sine bakın.

HDMI Seçimi

 • Giriş Formatı 720p / 480p / 480i

Genel

 • Güç Gereksinimi: 14,4 V. DC (11-16 V izin verilebilir)
 • Ön Çıkış Voltajı (Kırpmadan Önce): 4 V / 10k ohm
 • Boyutlar
 • Ağırlık: 2,6 kg
 • Kasa Boyutu (G x Y x D) mm: 178 x 50 x 150 mm
 • Ekran Boyutu (G x Y x D) mm: 269 x 178 x 55 mm

Please Note:

Due to the weight of the large screen, we do not recommend fitting this radio in dashboards only with use of a traditional type of 1DIN frame. Please use radio kits that are properly rooted in the dashboard.

25 tane ilğinizi çekebilecek diğer ürünler

Vade Aylık Toplam
1 44,100.00 TL 44,100.00 TL
2 22,050.00 TL 44,100.00 TL
3 16,039.17 TL 48,117.51 TL
4 12,262.01 TL 49,048.02 TL
5 9,993.06 TL 49,965.30 TL
6 8,479.70 TL 50,878.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,100.00 TL 44,100.00 TL
2 22,050.00 TL 44,100.00 TL
3 16,039.17 TL 48,117.51 TL
4 12,262.01 TL 49,048.02 TL
5 9,995.71 TL 49,978.53 TL
6 8,479.70 TL 50,878.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,100.00 TL 44,100.00 TL
2 22,050.00 TL 44,100.00 TL
3 16,039.17 TL 48,117.51 TL
4 12,262.01 TL 49,048.02 TL
5 9,995.71 TL 49,978.53 TL
6 8,479.70 TL 50,878.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,100.00 TL 44,100.00 TL
2 22,050.00 TL 44,100.00 TL
3 16,039.17 TL 48,117.51 TL
4 12,262.01 TL 49,048.02 TL
5 9,995.71 TL 49,978.53 TL
6 8,479.70 TL 50,878.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,100.00 TL 44,100.00 TL
2 22,050.00 TL 44,100.00 TL
3 16,039.17 TL 48,117.51 TL
4 12,262.01 TL 49,048.02 TL
5 9,995.71 TL 49,978.53 TL
6 8,479.70 TL 50,878.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 44,100.00 TL 44,100.00 TL
2 22,050.00 TL 44,100.00 TL
3 16,039.17 TL 48,117.51 TL
4 12,262.01 TL 49,048.02 TL
5 9,995.71 TL 49,978.53 TL
6 8,479.70 TL 50,878.17 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.