focal hoparlör, oto ses sistemi, hoparlör, focal, audison, hertz, alpine, pioneer, clarion, Araca özel mültimedya Özen Hifi Oto Ses Sistemi, Araba Ses Sistemi, Focal, Audison, Hertz, Alpine, Pioneer, Oto Ses Montaj,Clarion,DLS,Rockford Fostgate,Araca Özel Multimedya,Blaupunkt,Cadence,Cerwin Vega,Roadstar,Audio System,Orion,Hoparlör,Amplifikatörler,Subwoofer, Focal Expert, Focal Performance, Focal Fiyat, Focal PS, Focal FX, Audison Thesis, Audison Voce, Audison Prima, Audison SR, Audison Anfi,Audison Bit, Audison connection, Hertz HDP, Hertz HCP, Hertz Mille, Hertz Hienergy, Hertz Hi-energy, Hertz Energy, Hertz Dieci, Alpine Ana Ünite, Alpine Anfi, Alpine MRX, Alpine PDX, Alpine PMX, Alpine MRV, Alpine Marine, Alpine E serisi, Alpine G serisi, Alpine R serisi, Subwoofer, Rockford Fosgate Prime, Rockford Fosgate Punch, Rockford Fosgate Power, Rockford Fosgate anfi, Rockford Fosgate Marine, Rockford Fosgate Subwoofer, Rockford Fosgate Bass, Pioneer Ana Ünite, Pioneer Anfi, Pioneer Hoparlör, Pioneer Bas, Pioneer Subwoofer, Pioneer GM, Pioneer RS, Clarion Marine, Clarion ana unite, Clarion XC serisi, Clarion XR Serisi, Clarion SRP, Clarion SPG, Clarion Subwoofer, DLS Anfi, DLS Hoparlör, DLS Performance, DLS Reference, DLS Scandinavia, DLS subwoofer, Blaupunkt Ana ünite, Cadence, Cerwin vega, Roadstar, Audio System, Orion, Araca özel mültimedya, Araca ozen multimedya, Mültimedya Cihaz, Navigasyon Mültimedya, Necvox, AVT, Naviin, Avgo, Audio System

Alpine iLX-F905D Halo9

Yeni

1DIN KASA – 9” EKRAN. APPLE CARPLAY VE ANDROİD AUTO UYUMLU DİJİTAL MEDYA İSTASYONU - iLX-F905D

Daha Fazla Detaylar

39,000.00 TL

-7%

41,935.48 TL

Daha Fazla Bilgi

Alpine Halo9 – DAB+ Dijital Radyo, Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğu içeren 9 inç Medya Alıcısı

iLX-F905D
iLX-F905D Alpine Halo9,9 inç yüksek çözünürlüklü WXGA dokunmatik ekrana sahip Alpine'nin dünyaca ünlü Halo ürün serisinin ikinci neslidir ve 1DIN veya 2DIN kurulum yuvasına sahip hemen hemen her araçla uyumludur. Süper ince ekran, kontrol panelinizin üzerinde geziniyormuş gibi görünür ve en iyi konum için çeşitli şekillerde ayarlanabilir.
 
Bu harika Ana Ünite ile kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto (kablolu) uyumluluğunun, DAB+ dijital radyonun, USB video oynatmanın, Yüksek Çözünürlüklü Ses dinlemenin, Bluetooth eller serbest ve ses akışının ve çok daha fazlasının keyfini çıkarırsınız.
 
Aracınızda olağanüstü iyi ses kalitesine sahip olursunuz: Alpine Halo9, yerleşik D Sınıfı amplifikatöre sahip dünyanın ilk Ana Ünitesidir ve 2 yönlü X-over, Parametrik EQ gibi çok çeşitli profesyonel ses ayarlama işlevlerine sahiptir.  (dijital zaman düzeltme ve çok daha fazlası).

Teknoloji
WXGA-1280x720pApple-CarPlay_iconandroidauto_iconDAB_Plus_iconrds.gif50w_x_4_icon.gifClass-d_icon_56x3624bit.gifBass_SQ_2013_icon9band_ParametricEQ_icon6chTCR_TimeCorrection_iconCrossover_icon.gifHDMI_icon3_Pre-amplified_outputs_icon4v_preout.gifmedia_expander.gifSW_Level_icon.gifVehicle-Data-Bus-Interface-Ready_iconHi-Res-Audio_iconflac_iconaac.gifmp3.gifwma.gifremote_ready.gifcamera_ready_iconBuetooth-Icon.gifMade-for-iPhoneusb_icon.gifUSB-2Rear-InputUSB_Cable_included.gifusb.gif
Ürün bilgisi

The 2nd Generation Alpine Halo 9 Is Here

2. Nesil Alp Halo 9 Burada

Alpine Halo9, dünyanın en popüler Ana Ünitelerinden biri haline geldi ve olağanüstü konsepti ve tasarımında dolayı birçok endüstri ödülü kazandı. Bu başarılı ürünü geliştirmeye ve daha da iyi hale getirmeye devam ettik. 2. nesil Alpine Halo 9, yüksek çözünürlüklü bir ekran, Kablosuz Apple CarPlay, iki USB bağlantı noktası, daha da iyileştirilmiş ses kalitesi ve ayar seçenekleri ve daha birçok yenilik ve iyileştirmeye sahiptir.

9-inch WXGA HD Display

Wireless Apple CarPlay

9-inch WXGA HD Ekran

Geniş, 9 inç WXGA dokunmatik ekran 1280 x 720p çözünürlüğe sahiptir ve 2,7 milyondan fazla piksel öğesi içerir - simgeler, menüler ve görsel içeriği son derece net ve canlı hale getirir. Ekran, çoğu 1DIN veya 2DIN ön panel açıklığına uyacak şekilde tasarlanmış tek DIN'li bir kasaya bağlı ayarlanabilir bir montaj parçasına takılıdır.

Kablosuz Apple CarPlay

iLX-F905D kablosuz olarak "Apple CarPlay ile çalışır" ve iPhone kullanıcılarının arama yapmasına , metin mesajlarına erişmesine ve yazmasına, Müzik çalmasına ve yola odaklanmalarını sağlayacak şekilde kullanılmasına olanak tanır. Siri ses kontrolünü etkinleştirmek için Apple CarPlay'e kapasitif dokunmatik ekran veya mikrofon düğmesi aracılığıyla erişilir. WiFi bağlantısı sayesinde iPhone'unuzu cebinizde tutabilir ve her zaman (şarj hariç) prize takmanıza gerek kalmaz.2x USB Ports

User-adjustable Display

2x USB Port

Alpine Halo9 mekaniksiz (dahili CD/DVD sürücüsü yok) olsa da, yine de birçok eğlence seçeneği vardır. Ünitenin arkasında bulunan 2 USB bağlantı noktası, örneğin şarj için bir mobil cihazı bağlamanıza izin verirken, diğer USB bağlantı noktası ses ve video dosyalarına erişmek için bir USB çubuğu veya sabit sürücüyü takmak için kullanılır.

Kullanıcı Tarafından Ayarlanabilir Ekran

Beş farklı dikey ayar, serbest açı seçimi ve iki ayrı derinlik ile hareketli ekranı en uygun konuma konumlandırabilir, böylece gösterge paneli kontrollerinize ve havalandırma menfezlerine erişmeye devam edebilirsiniz. Kullanıcı artık en iyi görünürlüğü elde etmek ve güneş ışığının parlamasını önlemek için ekran açısını istediği zaman serbestçe ayarlayabilir.

World’s First Head Unit With Built-in Class-D Amplifier

Enjoy Excellent Sound Quality

Dahili D Sınıfı Amfili Dünyanın İlk Ana Ünitesi

iLX-F905D, yerleşik 4x 50 Watt D Sınıfı amplifikatöre sahip dünyanın ilk  Ana Ünitesidir - son derece azaltılmış gürültü veya faz kayması ile mükemmel, üst düzey ses üretimi sağlar. D Sınıfı amplifikasyon teknolojisinin en önemli faydası, AB Sınıfı amplifikatörlerin %50 - %70'ine kıyasla yaklaşık %90'lık yüksek verimliliğidir. Dahili ısı emicili yeni yüksek hızlı fanlar, Alpine Halo9'unuzu serin tutar ve müzik çalar.

Mükemmel Ses Kalitesi

Gelişmiş modda 56 bantlı Parametrik EQ, 2 yönlü dijital X-over, 6 kanallı dijital zaman düzeltme ve çeşitli Bass Engine SQ ve MediaXpander ses ayarlama seçenekleriyle Alpine Halo9'unuzu ayarlamak için emrinizde mükemmel araçlara sahipsiniz. ve ekli amfi/hoparlör sistemi mükemmel. Ancak bununla da kalmadık: Alpine Halo9, Hi-Res Audio sertifikalıdır ve FLAC, WAV ve APE gibi sıkıştırılmamış desteklenen formatlarda USB kaynaklarından 96kHz / 1.536 kbps'ye kadar Hi-Res Audio dosyalarının kodunu çözebilir ve oynatabilir.

Wide Entertainment Options

Vehicle Data-bus Connection

Tüm Eğlence Opsiyonları

Yepyeni DAB/radyo tuner, DAB – FM geçişine izin verir ve kesintisiz radyo alımının keyfini kesintisiz olarak çıkarmanızı sağlar. Artan USB video oynatma formatlarının (MP4, MOV, FLV, MKV) yanında, Alpine Halo9 birçok ek eğlence seçeneğine sahiptir: dahili Bluetooth modülü, telefonunuzdan ses akışına izin verir ve HDMI girişi, harici bir video oynatma bağlantısını sağlar cihaz. Elbette Android Auto'yu Android çalıştıran herhangi bir uyumlu akıllı telefonla (kablolu bağlantı) kullanabilirsiniz.

Araç Veri Yolu Bağlantısı

Aracınızda park sensörleri varsa ve bu kullanışlı işlevleri iLX-F905D'nizle kullanmaya devam edebilirsiniz. Alpine, Alpine  Halo 9'unuzu aracınızın veri-veri yolu sistemine bağlamak için veri yolu arayüzü sunar. Bu, aracınızın direksiyon kumanda kontrol düğmeleri, klima ayarlarının görüntülenmesi ve park sensörü ekranı ile uyumluluğu sağlar.Drive-Assist Cameras

External Control Knob

Sürüş Destek Kameraları

Geri görüş kamerası, geri geri gitmeyi daha güvenli hale getirmenin harika bir yoludur. Geri vitese geçtiğinizde kamera görüntüsü otomatik olarak açılır ve aracınızı güvenli bir şekilde park etmenize yardımcı olmak için aracınızın boyutuna göre ayarlanabilen mesafe kılavuzları ekranda belirir. Alpine, seçilebilir görüş açılarına sahip çoklu görüş kameraları da dahil olmak üzere çok çeşitli ön ve arkaya bakan kameralar sunar. Hatta aracınız destekliyorsa kamera ekranını ve park sensörü ekranını aynı anda görüntüleyebilirsiniz..

Harici Yuvarlak Kontrol Düğmesi

Ayrı olarak satılan RUE-BK01 kontrol düğmesi, Alpine Halo 9'a kablosuz olarak bağlanır ve dokunmatik ekranın sol veya sağ tarafına takılabilir. Alternatif olarak, basit bir özel kurulumla kontrol düğmesini araçta başka herhangi bir yere de yerleştirebilirsiniz. Düğmeyi çevirmek ana ünitenin ses çıkışını ayarlarken, basmak ekrandaki arka görüş kamerasını etkinleştirir.
Not: Kablosuz Apple CarPlay etkinse bu kontrol düğmesinin hiçbir işlevi yoktur.
Özellikler & Ayrıntılar

ÖZELLİKLERİ
Radyo / DAB Radyo

 • Ön Ayarlı İstasyonlar (FM: 3x12 / DAB: 3x12 / AM: 2x12)
 • Bellek: Otomatik Bellek
 • Arama Modu: Yerel, DX, Ön Ayar, Servis
 • RDS Fonksiyonları: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, HABER, RADYO METİN
 • DAB+/DMB Desteklenir
 • DAB+ Slayt Gösterisi Hizmeti
 • DLS (Dinamik Etiket Hizmeti)
 • DAB Servis Takibi
 • RDS Geri Dönüşü (varsa)
 • Otomatik Grup/Servis Belleği
 • Servis Arama Fonksiyonu
 • PTY Arama Fonksiyonu
 • Alfabe Arama Fonksiyonu

BLUETOOTH®

 • Dahili BLUETOOTH® Modülü V4.2
 • HFP (Eller Serbest Profil) Uyumlu
 • A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili) Uyumlu
 • AVRCP (Ses / Video Uzaktan Kontrol Profili) Ver.1.5 Uyumlu
 • Telefon Rehberi Senkronizasyonu
 • Hızlı Arama: 4 Ön Ayarlı Bellek (telefon başına)
 • Çağrı Geçmişi Ekranı: Giden Çağrılar / Gelen Çağrılar / Cevapsız Çağrılar
 • Yeniden Arama İşlevi
 • Konuşma Ses Düzeyi Ayarı: (Giden ve Gelen)
 • 24 Menü Dilleri
 • Mikrofon Dahil

iPhone® ile çalışır

 • Çakmak konektörlü iPhone'lar ve iPod'larla uyumlu
 • Çeşitli arama işlevleri ve Albüm Resmi Görüntüleme
 • Pil doldurma

Bağlantı

 • Apple CarPlay ile kablosuz olarak çalışır (CarPlay özellikli iPhone gerektirir)
 • Android Auto ile çalışır (Android Auto özellikli akıllı telefon, kablolu bağlantı gerektirir)
 • DVR-C320S için Dash-Cam Link, araç kameranızın oynatılmasına ve kontrolüne izin verir

Navigasyon Fonksiyonları

 • Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu Navigasyon uygulamalarıyla çevrimiçi navigasyon özelliği
 • GPS özellikli Navigasyon anteni içerir

USB Medya Bağlantıları

 • 2x USB kablosu dahildir
 • USB bağlantı noktası 1: veri bağlantı noktası / USB bağlantı noktası 2: şarj bağlantı noktası
 • Müzik Çalma: FLAC, MP3, WMA, AAC, WAV, APE uyumlu
 • Video Oynatma: MP4, MOV, FLV, MKV uyumlu
 • Desteklenen Video Kodlama: MPEG-4/H.264 (MPEG-4/AVC)/MPEG-1/MPEG-2
 • Dahil edilen çeşitli arama işlevleri

Ses Ayarları

 • Bass Engine SQ ve Bass Engine PRO ses ayarı
 • Subwoofer Seviye Ayarı
 • 6 V Ön Çıkış
 • 10 Ekolayzer Ön Ayarı
 • 13 Kanallı Parametrik EQ x4 ses kanalları + subwoofer için 4 kanal
 • 6 Kanallı Dijital Zaman Düzeltme
 • 2 yönlü Dijital Geçiş
 • Bağımsız Kaynak Ses Düzeyi Ayarı
 • Ayrıntılı ses ayarlama seçenekleri için lütfen aşağıdaki "DESTEK" bölümündeki kullanıcı kılavuzu PDF'sine bakın.

Genel

 • 4x 50 Watt D Sınıfı Yüksek Güçlü Amplifikatör
 • 9 inç Kapasitif Dokunmatik Ekranlı WXGA Ekran (1280 x 720p)
 • Kurulumdan sonra ayarlanabilir ekran açısı
 • 3 Ön Çıkış (6 V, Ön / Arka / Subwoofer)
 • 1 A/V AUX Girişi (3,5 mm mikro jak)
 • 1 HDMI girişi / 1 HDMI çıkışı
 • 2 USB Bağlantı Noktası (1x USB veri bağlantı noktası / 1x USB şarjı)
 • Direksiyon Uzaktan Kumanda Hazır
 • Araç Görüntüleme Arayüzü Hazır (UART bağlantısı)
 • Uzaktan Kumanda Hazır
 • 2x Kamera Bağlantısı (Kamera Doğrudan konektörü) Not: KCX-C250MC kamera değiştirme kutusunu desteklemez
 • Kamera Mesafe Kılavuzları (ayarlanabilir)
 • Canlı Kontrast Ayarı
 • Menü Dili: 24 Dil
 • Otomatik Dimmer
 • Hırsızlığa karşı güvenlik kodu
 • Motor Çalıştırma-Durdurma etkilenmez

Montaj 

 • Çeşitli araca özel kurulum kitleri mevcuttur

ÖZELLİKLERİ

Ekran

 • Ekran Boyutu: 9 inç Kapasitif WXGA
 • Resim Öğesi Sayısı: 2.764.800 piksel (1280 x 3 x 720)
 • Aydınlatma Sistemi: Beyaz LED Arka Aydınlatma
 • Etkili Resim Öğesi Sayısı: %99,99
 • Renk Sistemi: NTSC, PAL

Max  Güç Çıkış Değerleri

 • Maksimum Güç Çıkışı: 4x 50 W

Radyo / DAB Radyo

 • FM Ayar Aralığı: 87.5 - 108,0 MHz
 • AM Ayar Aralığı: 531 - 1,602 kHz
 • DAB bandı III: 174 – 240 MHz
 • Alternatif Kanal Seçiciliği: 80 dB
 • Sinyal-Gürültü Oranı: 65 dB / 90 dB
 • DAB ses formatı: DAB/MPEG 2, DAB+/AAC, DMB Profili 1/BSAC/DMB profili 2/AAC

WiFi

 • Alım Frekansı: IEEE 802.11 B/g/n (2.4 GHz)
 • Kanallar: 1 – 13 kanal (2,4 GHz)
 • Güvenlik Protokolleri: WPA3/WPA2-PSK (TKIP, AES)

USB

 • USB Gereksinimleri: USB 2.0
 • USB 1: veri bağlantı noktası / 2.400 mA (Yığın Depolama Sınıfı)
 • USB 2: şarj bağlantı noktası / 1.500 mA (CDP desteği)
 • USB Sınıfı: Yığın Depolama Sınıfı, Cihazdan Oynat
 • Dosya Sistemi: FAT16 / FAT32 / exFAT
 • FLAC, MP3, WMA, AAC, WAV, APE Kod Çözme
 • Video Oynatma: MP4, MOV, FLV, MKV uyumlu
 • Desteklenen Video Kodlama: MPEG-4/H.264 (MPEG-4/AVC)/MPEG-1/MPEG-2
 • Kanal Sayısı: 2 Kanallı (Stereo)
 • Frekans Yanıtı: 5 - 40 kHz ±1 dB *Frekans Yanıtı, kodlayıcı yazılımına/bit hızına bağlı olarak farklılık gösterebilir
 • Toplam Harmonik Bozulma (1 kHz'de): %0,005
 • Dinamik Aralık (1kHz'de): 95 dB
 • Sinyal-Gürültü Oranı: 95 dB

GPS

 • GPS uyumlu navigasyon anteni dahildir
 • GPS frekansı: 1575.42 +/- 1.023 MHz
 • Alım hassasiyeti (arama): - 136 dB maks

BLUETOOTH®

 • BLUETOOTH® Sürümü: Bluetooth V4.2
 • Çıkış Gücü: +4 dBm Maks. (Güç sınıfı 2)
 • HFP (Eller Serbest Profili)
 • OPP (Nesne İtme Profili)
 • PBAP (Telefon Rehberi Erişim Profili)
 • HSP (Kafa Seti Profili)
 • A2DP (Gelişmiş Ses Dağıtım Profili)
 • AVRCP (Ses/Video Uzaktan Kumanda Profili)
 • SPP (Seri Bağlantı Noktası Profili)
 • LDAC Ses Codec'ini destekler

Ses Ayarları

 • Subwoofer Seviye Ayarı: 0 ila +15
 • Subwoofer Faz Ayarı: 0° veya 180°
 • BASS MOTOR SQ: 5 Mod, Seviye 0 - +6
 • Ayrıntılı ses ayar bantları ve frekansları için lütfen aşağıdaki DESTEK bölümünde kullanıcı kılavuzu PDF'sine bakın.

HDMI 

 • Giriş Formatı 720p / 480p / VGA

Genel

 • Güç Gereksinimi: 14,4 V. DC (11-16V izin verilebilir)
 • Ön Çıkış Voltajı (Kırpmadan Önce): 6 V / 10k ohm

Boyutları

 • Ağırlık: 2,3 kg
 • Kasa Boyutu (G x Y x D) mm: 178 x 50 x 150 mm
 • Ekran Boyutu (G x Y x D) mm: 232 x 151 x 55 mm
Lütfen aklınızda bulundurun:
 
Geniş ekranın ağırlığı nedeniyle, bu Radyoyu  yalnızca geleneksel tipte 1DIN çerçevesinin kullanıldığı panolara yerleştirmenizi önermiyoruz. Lütfen kontrol panelinde doğru şekilde sabitleyecek metal radyo kitlerini kullanın.

25 tane ilğinizi çekebilecek diğer ürünler

Vade Aylık Toplam
1 39,000.00 TL 39,000.00 TL
2 19,500.00 TL 39,000.00 TL
3 14,184.30 TL 42,552.90 TL
4 10,843.95 TL 43,375.80 TL
5 8,837.40 TL 44,187.00 TL
6 7,499.05 TL 44,994.30 TL
Vade Aylık Toplam
1 39,000.00 TL 39,000.00 TL
2 19,500.00 TL 39,000.00 TL
3 14,184.30 TL 42,552.90 TL
4 10,843.95 TL 43,375.80 TL
5 8,839.74 TL 44,198.70 TL
6 7,499.05 TL 44,994.30 TL
Vade Aylık Toplam
1 39,000.00 TL 39,000.00 TL
2 19,500.00 TL 39,000.00 TL
3 14,184.30 TL 42,552.90 TL
4 10,843.95 TL 43,375.80 TL
5 8,839.74 TL 44,198.70 TL
6 7,499.05 TL 44,994.30 TL
Vade Aylık Toplam
1 39,000.00 TL 39,000.00 TL
2 19,500.00 TL 39,000.00 TL
3 14,184.30 TL 42,552.90 TL
4 10,843.95 TL 43,375.80 TL
5 8,839.74 TL 44,198.70 TL
6 7,499.05 TL 44,994.30 TL
Vade Aylık Toplam
1 39,000.00 TL 39,000.00 TL
2 19,500.00 TL 39,000.00 TL
3 14,184.30 TL 42,552.90 TL
4 10,843.95 TL 43,375.80 TL
5 8,839.74 TL 44,198.70 TL
6 7,499.05 TL 44,994.30 TL
Vade Aylık Toplam
1 39,000.00 TL 39,000.00 TL
2 19,500.00 TL 39,000.00 TL
3 14,184.30 TL 42,552.90 TL
4 10,843.95 TL 43,375.80 TL
5 8,839.74 TL 44,198.70 TL
6 7,499.05 TL 44,994.30 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.