focal hoparlör, oto ses sistemi, hoparlör, focal, audison, hertz, alpine, pioneer, clarion, Araca özel mültimedya Özen Hifi Oto Ses Sistemi, Araba Ses Sistemi, Focal, Audison, Hertz, Alpine, Pioneer, Oto Ses Montaj,Clarion,DLS,Rockford Fostgate,Araca Özel Multimedya,Blaupunkt,Cadence,Cerwin Vega,Roadstar,Audio System,Orion,Hoparlör,Amplifikatörler,Subwoofer, Focal Expert, Focal Performance, Focal Fiyat, Focal PS, Focal FX, Audison Thesis, Audison Voce, Audison Prima, Audison SR, Audison Anfi,Audison Bit, Audison connection, Hertz HDP, Hertz HCP, Hertz Mille, Hertz Hienergy, Hertz Hi-energy, Hertz Energy, Hertz Dieci, Alpine Ana Ünite, Alpine Anfi, Alpine MRX, Alpine PDX, Alpine PMX, Alpine MRV, Alpine Marine, Alpine E serisi, Alpine G serisi, Alpine R serisi, Subwoofer, Rockford Fosgate Prime, Rockford Fosgate Punch, Rockford Fosgate Power, Rockford Fosgate anfi, Rockford Fosgate Marine, Rockford Fosgate Subwoofer, Rockford Fosgate Bass, Pioneer Ana Ünite, Pioneer Anfi, Pioneer Hoparlör, Pioneer Bas, Pioneer Subwoofer, Pioneer GM, Pioneer RS, Clarion Marine, Clarion ana unite, Clarion XC serisi, Clarion XR Serisi, Clarion SRP, Clarion SPG, Clarion Subwoofer, DLS Anfi, DLS Hoparlör, DLS Performance, DLS Reference, DLS Scandinavia, DLS subwoofer, Blaupunkt Ana ünite, Cadence, Cerwin vega, Roadstar, Audio System, Orion, Araca özel mültimedya, Araca ozen multimedya, Mültimedya Cihaz, Navigasyon Mültimedya, Necvox, AVT, Naviin, Avgo, Audio System

İndirimli Fiyat! Alpine PDP-E800DSP Daha Büyük Görüntüle

Alpine PDP-E800DSP

Yeni

8-Kanal Ses İşlemcili Dijital Amplifikatör

PDP-E800DSP Dijital DSP amplifikatörü sunar "hepsi bir arada" çözüm neredeyse tüm araçlarda inanılmaz esnek ve geniş bağlantı seçenekleriyle ses yükseltme imkanı tanır 6 giriş kanalı (hem pre-amp hem hoparlör seviyesi/line) ve 8 tamamen yönetilebilir çıkış kanalı ile bu amplifikatör birçok farklı sistemde büyük esneklikle uygulanabilir. 

Daha Fazla Detaylar

Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

5,814.07 TL

-3%

5,993.88 TL

Daha Fazla Bilgi

Class-d_icon_56x36Crossover_icon.gif24bit.gifoptical.gif9band_ParametricEQ_iconSP_Level_Input_icon.gif

Aracınızın Ses Sisteminden Memnun musunuz? 

Günlük 45 dakikasını yolda geçiren herkes yılda 300 saatini aracında geçirmiş olur - sadece işe gidip eve dönmek için! Buna diğer yolculukları da ekleyin, bu süre yılda 500 saati kolayca geçecektir. Araç kullanırken hepimiz eğlenmek için müzik dinleriz. Gerçekten de birçok insan müzik keyfini en çok arabasında sürer. Madem öyle neden arkaplanda silik bir ses dinlemektense düzgün bir ses sistemine yatırım yapmayasınız? Alpine PDP-E800DSP, aracınıza heyecan verici ses kalitesi ve dinamiği ekleyecek oldukça kullanışlı ve geniş kapsamlı bir çözümdür.   

PDP-E800DSP_Amplifier-Highest-connection
PDP-E800DSP_Amplifier-Build-your-speaker

En Yüksek Bağlantı Kullanışlılığı ve Esnekliği

PDP-E800DSP son derece kullanışlı ve uyarlanabilirdir - fabrika çıkışı ya da aftermarket, istediğiniz sisteme yükseltme yapmak için neredeyse tüm araç eğlence sistemlerine eklenebilir. DSP amfinizi uzaktan algılamalı 6 kanal hoparlör girişlerinden veya alternatif olarak 6 kanal pre-amp girişlerinden (RCA) bağlayın. İlave kaynaklara bağlanmak için Optik girişi de mevcuttur (24bit / 96kHz'e kadar)

Hoparlör Sisteminizi Kurun

8 çıkış kanalını ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Her kanal 4ohmda 100 Watt RMS güç sağlayacaktır (toplam çıkış gücü 700 Watt olduğu için 8 kanalı da 100'er Watt kullanamayacağınızı hesaba katın) ve tweeter, centre veya woofer kanalı olarak seçebilirsiniz. Güçlü bir subwoofer kanalı için 200 Watt çıkış elde etmek üzere iki kanalı köprüleyebilirsiniz. PDP-E800DSP dijital çarprazlama (crossover) da barındırır böylelikle aracın heryerine pasif çaprazlama kurmaktan korkmanıza gerek kalmaz. Tüm kanallarda 20Hz'den 22kHz'e kadar frekans cevabı alabilirsiniz, aklınızdaki herhangi bir sistemi kurabileceksiniz.

PDP-E800DSP_Amplifier-Extensive-sound-tu
PDP-E800DSP_Amplifier-Pure-Class-D-techn

Geniş Çaplı Ses Akord Seçenekleri

Alpine DSP amfi kutusundan profesyonel ses stüdyosu çıkar: 240 Bant Parametrik Ekolayzır (Kanal başına 30 Bant) sesinizi derin detaylarla akord etmenize imkan tanır. 8 kanal Dijital Zaman Doğrulama ve 8 kanal Dijital Çaprazlama (Crossover) fonksiyonları sayesinde mükemmel kanal ayarı yapabilirsiniz. Serbest analog yönlendirme birçok kanalı bir merkez kanal oluşturmak üzere derlemek gibi olanaklar sağlar.

Safkan Class-D Teknolojisi

Alpine DSP amplifikatör Class-D amplifikasyon teknolojisini kullanır: Analog giriş sinyali dijitale dönüştürülür, işleme ve amplifikasyon süreci boyunca da tamamen dijital olarak kalır. Class-D teknolojisiyle amplifikatör çok daha yüksek verimliliklere ulaşır - bu da daha az atık ısı üretme ve daha küçük soğutucu bloğuyla yetinebilme anlamına gelir. Sonuç olarak oldukça küçük, kompakt kasa sayesinde aracın herhangi bir yerine montaj yapılabilir (205mm x 150mm x 50mm) 

PDP-E800DSP_Amplifier-Wireless-system-co
PDP-E800DSP_Amplifier-Start-Stop-Engine-

Kablosuz Sistem Kontrolü

Alpine Remote Control uygulamasını iPhone ya da Android akıllı telefonunuza yüklediğinizde tüm temel fonksiyonları yönetebileceksiniz: Giriş kaynaklarını seçebilir, master ses seviyesini, subwoofer seviyesini belirleyebilir, önayarları çağırabilirsiniz - hatta gece ve gündüz modu bile kullanılabilir. Uygulama Google Play Store ya da Apple Store mağazalarından indirilebilir. 

Start-Stop Motor Düzenekleriyle Uyumludur

PDP-E800DSP aracınız start-stop modunda çalışırken bile sürekli olarak faal kalacaktır - dönemeçlerde veya ışıklarda sisteminiz kapanmayacaktır. 

PDP-E800DSP_Amplifier-Bass-Knob-compatib
PDP-E800DSP_Amplifier-Wireless-audio-pla

Bass Kumandası Kullanılabilir

Sisteminize Alpine RUX-KNOB2 (haricen satılır) ekleyerek PDP-E800DSP amfinizin subwoofer seviyesini veya master ses seviyesini sürücü koltuğundan yönetebilirsiniz. Bu ucuz aksesuar konsolunuzda herhangi bir yere monte edilebilir. 

Kablosuz Ses Yürütme

Android telefon kullanıyorsanız, micro USB bağlantısıyla Alpine PDP-E800DSP üzerinden ses dosyalarınızı tam bant genişliğinde dinleyebilirsiniz. DSP amfinize Wi-Fi bağlantısı üzerinden de bağlanabilirsiniz (Wi-Fi Modülü PDP-E800DSP kutu içeriğine dahildir) Android telefonunuzla USB bağlantısı üzerinden müzik yürütecekseniz USB Audio Player Pro uygulamasını tavsiye ediyoruz. 

PDP-E800DSP_Amplifier-Expert-sound-tunin

PC'nizi Kullanarak Uzman Ses Akordu Yapabilirsiniz 

Alpine Sound Lab software for PDP-E800DSP  uygulamasını web sayfamızın destek kısmından indirebilir ve PC'nize kurabilirsiniz (Windows 7, 8 veya 10 gerektirir) PC'nizi USB ya da Wi-Fi bağlantısıyla Alpine PDP-E800DSP'ye bağlanarak ses sisteminizin akordunu yapabilirsiniz. 

PDP-E800DSP_Amplifier-240-band-Parametri
PDP-E800DSP_Amplifier-8-Channel-Digital-

240-bant Parametrik EQ ve X-Over

Parametrik EQ kullanımı gayet kolaydır: Kanal başına 30 bant eş zamanlı olarak ayarlanabilir. Ekrandaki grafik kullanıcı arayüzü tüm ayarlarınızı görsel olarak önünze getirir. Ayrıca, 8 kanalı da dijital çaprazlamadan (Crossover) geçirebilirsiniz. (HP, LP, BP 6/12/18/24dB/30dB, filtre tipi olarak Butterworth, Bessel, Chebyshev seçilebilir). 0-180 arası Faz Değiştirme de mümkündür.  

8-Kanal Dijital Zaman Doğrulama

Grafik Kullanıcı Arayüzünü her hoparlör / kanal için ayrı ayrı geciktirme yapmak üzere kullanabilirsimiz. Gecikmeyi cm, inç veya milisaniye olarak belirleyebilirsiniz. Grup olarak da geciktirme yapabilirsiniz. 

PDP-E800DSP_Amplifier-analog-routing.jpg
PDP-E800DSP_Amplifier-Source-gain-adjust

Analog Yönlendirme

Bu araçla hangi giriş kanalının hangi çıkış kanalına yönlendirileceğini (yüzde olarak) ayarlayabiliriz. Bununla yapabilecekleriniz arasında iki ön kanaldan bir adet merkez kanalı oluşturmak da vardır. 

Kaynak Gain ayarı

Her analog girişin gain seviyesini -15dB'den 0dB'e kadar ayarlayabilir, kaynağınızdan mükemmel hassasiyet elde edersiniz.  

GENERAL
 • 6 high-level inputs for OEM system integration
 • 6 analog Pre-Amp inputs (RCA) for aftermarket head unit connectivity
 • 1 digital TOSLINK/SPDIF input
 • Up to 8 speaker outputs with high power rating
 • 110dB signal-to-noise ratio (digital input)
 • Channel separation > 75dB
 • USB Device input for DSP setup by PC
 • Wireless connection with separate module (amp setup) for PC only, or wireless audio streaming (smart phone or PC))
 • Class-D amplifier with fully digital audio path
 • ADCs by Burr Brown
 • Remote app for iOS and Android with basic control functions (Master level, Sub level, Preset recall, source selection)
 • Pre-amp output (copy from channel 8, for external sub woofer amp)

AMP

 • BurrBrown A/D conversion
 • Full digital audio path
 • High output power capability
 • Total power 700 Watt RMS at 4 Ω
 • 100 Watt per channel at 4 Ω
 • 120 Watt per channel at 2 Ω
 • 200 Watt at 2 Ω (2 channels in parallel mode)
 • Advanced diagnostics for each output channels (shortcut, overheat, clipping)
 • Start-Stop Engine compatible
 • Load Capability: 4 – 2 Ω
 • Parallelized output supported

DSP

 • Latest Analog Device chip (ADAU1452)
 • Up to 8 speaker outputs with independent adjustable output level
 • Independent or linkable setups for all output channels
 • Delay on each channel up to 14,57ms, 0.01msec steps
 • 30-band Graphic Equalizer per channel with configurable frequency, Q (from 1 up to 15) and Gain (-10dB /+10 dB)
 • Digital X-Over for each channel (HP, LP, BP) 6/12/18/24dB/30dB, type of filter (Butterworth, Bessel, Chebyshev) selectable
 • Phase Inversion (0,180)
 • Master Volume (0 – 42dB)
 • Sub control (0 - 15 dB)
 • Possibility to save/load up to 6 presets on DSP
 • Settings can be secured by certificates
 • Free adjustable analog routing (example: channel mixing for center channel or 3-way input signal)
 • EQ ON/OFF possible (for each channel)
 • Delay grouping for easier TCR adjustment (up to 4 groups possible)
 • TCR ON/OFF for each channel possible
 • TCR help calculation for beginners
 • Overview page for all settings
 • Live monitor (for battery voltage and amp temperature)
 • Turn ON by signal or wire
 • Alpine RUX-KNOB2 ready (master volume or sub level)
 • Additional gain on analog input (+6; +9db ). For sources with lower pre-amp level than 2 Volts

2 tane ilğinizi çekebilecek diğer ürünler

Vade Aylık Toplam
1 5,814.07 TL 5,814.07 TL
2 2,907.04 TL 5,814.07 TL
3 1,938.02 TL 5,814.07 TL
4 1,572.27 TL 6,289.08 TL
5 1,275.61 TL 6,378.03 TL
6 1,077.44 TL 6,464.66 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,814.07 TL 5,814.07 TL
2 2,907.04 TL 5,814.07 TL
3 1,938.02 TL 5,814.07 TL
4 1,572.27 TL 6,289.08 TL
5 1,275.61 TL 6,378.03 TL
6 1,077.44 TL 6,464.66 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,814.07 TL 5,814.07 TL
2 2,907.04 TL 5,814.07 TL
3 1,938.02 TL 5,814.07 TL
4 1,572.27 TL 6,289.08 TL
5 1,275.61 TL 6,378.03 TL
6 1,077.44 TL 6,464.66 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,814.07 TL 5,814.07 TL
2 2,907.04 TL 5,814.07 TL
3 1,938.02 TL 5,814.07 TL
4 1,572.27 TL 6,289.08 TL
5 1,275.61 TL 6,378.03 TL
6 1,077.44 TL 6,464.66 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,814.07 TL 5,814.07 TL
2 2,907.04 TL 5,814.07 TL
3 1,938.02 TL 5,814.07 TL
4 1,572.27 TL 6,289.08 TL
5 1,275.61 TL 6,378.03 TL
6 1,077.44 TL 6,464.66 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,814.07 TL 5,814.07 TL
2 2,907.04 TL 5,814.07 TL
3 1,938.02 TL 5,814.07 TL
4 1,572.27 TL 6,289.08 TL
5 1,275.61 TL 6,378.03 TL
6 1,077.44 TL 6,464.66 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,814.07 TL 5,814.07 TL
2 2,907.04 TL 5,814.07 TL
3 1,938.02 TL 5,814.07 TL
4 1,572.27 TL 6,289.08 TL
5 1,275.61 TL 6,378.03 TL
6 1,077.44 TL 6,464.66 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.